Çarkıt Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, depremde evi yıkılan teyzesi amacıyla yardım istedi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 10 ilimizde aheste yıkımlar meydana geldi. Henüz önceki birkaç kat Survivor’a katılan ve böke olan Turabi Çamkıran’ın teyzesinin yaşadığı ocak üstelik depremde yıkıldı.

“TEYZEMİN EVİ YIKILDI, ÇADIR YETİŞTİRİN”

Kahramanmaraş’taki ailesinin evleri yıkıldığı üzere soğuk havada kaldıklarını söyleyen Çamkıran, Instagram hesabından yardım çağrısında bulunarak “Canan teyzem ve ailesi Elbistan’da mahdut kaldı. Evleri yıkık! Biliyorum hepiniz benzeri yerlere koşturuyorsunuz ama alelhusus kim aynı hayat boştur. Lütfen biri teyzeme oba yetiştirsin. Benim seyahat etmem yasak. Yoksa çoktan sırtımda çadırla orada olmuştum. Geç olmadan çıkın yola, annemi arayın, hemencek ulaşın” dedi.

“HAYATIM SÜRESINCE BU KADAR PARÇALANMADIM”

Tafsilatlı süredir ABD’de zinde ve sağlık sorunları yaşadığı amacıyla ülkeye gelemediğini belirten Turabi Çamkıran, sarsıntı felaketinden ekolojik ortam yaşadığı üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Hayatım süresince tek bu kadar ağlamadım, parçalanmadım, yıkılmadım ve de naçar kalmadım. Eski olsun Canım Türkiye’m.”

Saatler sonradan Instagram hesabından yeni ayrımsız paylaşım fail ünlü anatomi, teyzesine deri gittiğini ve durumlarının gani olduğunu söyledi.

Share: