Babasının kaçırıp hastaneye bıraktığı Arel süt kuzusu annesine tasdik edildi

Afyonkarahisar’da insafsız babanın eşini bıçakla belli belirsiz yaraladıktan sonra elan 5 maaş bebeğini kaçırıp Manisa’nın Kula ilçesindeki heybet hastanesine bıraktığı Arel çağa, akşam saatlerinde Kula’ya gelen annesine tasdik edildi. Bıçakla belli belirsiz yaralanan annenin ve Arel bebeğin sağlık durumunun ongun olduğu öğrenildi.

Akıllara durgunluk veren görüngü, Manisa’nın Kula ilçesinde yaşandı. Afyonkarahisar ilinde boşanma aşamasında olduğu ve için uzaklaştırma kararı bulunduğu eşinin yanına giderek bıçakla belli belirsiz yaralayan, daha sonra de elan 5 maaş Arel ismindeki bebeğini kaçıran M.U.Ş. isimli kaknem ata, bebeğinin çok ağlamasından ortalık Kula Kerem Hastanesi’ne gelerek bebeği bırakıp kayıplara karıştı. 07 APD 538 plakalı araçla hastaneye geldiği tayin edilen ve 5 aylık bebeğini yalınayak getiren insafsız babayı arama çalışmaları başlarken, sağlık personellerinin müdahalede bulunduğu ve gerçekleştirme ettikleri mamayla karnını doyurdukları Arel süt kuzusu, gece saatlerinde Kula Celal Hastanesi’ne gelen annesi K.A.Ş.’ye teslim edildi. Hafif gaileli ana K.A.Ş. ile Arel bebeğin sağlık durumunun gani olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Kula, Yardımcı ve Afyon itimat ekipleri aracılığıyla planlı soruşturmada kayıplara müdahil babayı kontrol çalışmaları sürüyor. – MANİSAShare: