Antalya’da otel müdürü, 2 ay önceki işten çıkardığı personeli marifetiyle silahla vuruldu

Serik ilçesi Belek turizm merkezindeki 5 çıplak bir otelde saat 13.00 sıralarında meydana gelen olaya göre güvenlik müdürü Garaz Mugayir ile 2 kamer evvel işten çıkarılan ve başka aynı otelde güvenlik personeli yerine etkin Sevinçli Bilen arasında, otel girişindeki asayiş kulübesi uğrunda ağız dalaşı bundan sonra. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Bilici, beraberinde getirdiği tabancayla 2 el zehir ederek, Mugayir’ı başından ve kolundan yaraladı.

AĞIR YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Otelin düzenlilik görevlilerinin durumu bildirmesi üzerine olay namına polis ve keyif ekipleri gönderme edildi. Sağlık ekiplerinin geçmiş müdahalesinin peşi sıra Meram Mugayir, cankurtaran ile Serik Fehamet Hastanesi’ne götürüldü. Hilaf, buradaki müdahalenin peşi sıra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne irsal edildi. Ters’ın durumunun yavaş olduğu öğrenildi.

SALDIRGANIN EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Gözaltına alınan Ongun Alim’in emniyetteki işlemleri ise sürüyor. İkili arasındaki tartışmanın, Ongun Bilen’in kız arkadaşının fotoğraflarının Mugayir tarafından sosyal medyada paylaşılmasından kaynaklandığı doğacak sürüldü.Share: