Aktör Flaş Kayaç “Kedi ve köpekler için fare zehri konmuş” dedi Gidiş Ece çileden çıkak: Bunu yapanlar kayırıcı değil

Ramo ve Senden Elan Güzelce kabil dizilerdeki başarısıyla adından alay ettiren muvaffakiyetli aktör Flaş Kayaç, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul Göztepe’dahi bazen parklara köpeklerin ölmesi üzere fare zehri konulduğunu doğacak sürdü. Paylaşımın kısa sürede toplumsal medyada gündem olmasının ardından oyuncu Eda Ece’den reaksiyon gecikmedi.

“KEDİ VE KÖPEKLERİN ÖLMESİ İÇİN FARE ZEHRİ KONMUŞ”

Instagram hesabından paylaşım yaparak köpeklerin zehirlendiğini istikbal süren Flaş Kayaç, “Göztepe özgürlük parkı, Çiftehavuzlar deniz boyu, bu civarlar ve bilemediğimiz ahiren kedi ve köpeklerin ölmesi üzere fare zehri konmuş. Çevremizden da köpeklerin zehirlenme haberleri, antrparantez videoları geliyor. Lütfen köpeklerinize alelhusus yerden bire bir husus yememesine haddinden fazla dikkat edin ve haddinden fazla talep ediyorum bu bilgiyi paylaşın! Köpeklerinizde halsizlik, lerze, gaseyan vs belirtiler gözlemlerseniz hızla en yakındaki kliniğe her an ivedi müdahale sağlayın lütfen. Biter mi benzeri dönüş kötülükleriniz” ifadelerini kullandı.

ÇIZI KRALIÇE: SİZİN GİBİ ACIMASIZLARI ZEHİRLEMEK LAZIM

Flaş Kayaç’nın paylaşımı gücük sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de yanı sıra geldi. Köpeklerin zehirlenme iddiasına sessiz kalmayan Tutum Kraliçe, “Bunu yapanlar; siz adam değilsiniz, güç hakkına saygınız bulunmayan. Merhametsizsiniz, canisiniz. Sizin üzere tiran benzeri kalbi olanı otalamak geçişsiz. Yer büyük kızdırma sizsiniz, onlar değil. Topluma zarardan apayrı ayrımsız molekül getirmezsiniz. İşte uymazlık bu” dedi.

Share: