Taha Duymaz sonuç yolculuğuna uğurlandı, kardeşi mezarı başından paylaşım yaptı

6 Şubat’ta tarz üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde kırıcı yıkımlara illet oldu. Depreme kardeşiyle birlikte halasının evinde yakalanan toplumsal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Ferişte Duymaz çökme altında kaldı. Depremin 12’nci gününde ise iki kardeşin camit bedenlerine ulaşıldı.

MEZARLARI BAŞINDA PAYLAŞIM YAPTI

Ölümüyle sevenlerini yasa boğan 19 yaşındaki Taha Duymaz ve kardeşi, Hatay’da akıbet yolculuğuna uğurlandı. Ahi acısıyla yıkılan Burak Duymaz ise Instagram hesabından Taha ve Melek’in mezarlarını paylaştı. Kardeşleri amacıyla Kuran okuttuklarını söyleyen Duymaz, mezarlıkları paylaşarak “Nurlar ortamında uyuyun” notunu yazdı.

CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI

Taha Duymaz, bir hafta önceki geldiği Hatay site merkezinde, ziyaretine gittiği halası Görüntü Demiralp’in (45) evinde depreme yakalandı. Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı’nda bulunan familya yıkıldı. Duymaz ile kız kardeşi Ferişte Vuzuh Duymaz (17), halası Hayal ve eniştesi Cuma Namazı Demiralp (47) göçük altında kaldı. 6 Şubat’tan buna yana süren taharri çalışmalarında zaman Taha Duymaz ile kız kardeşi Melek Vuzuh Duymaz’ın camit bedenlerine ulaşıldı.

Share: