Zaman donduran görüntüler! 3 maaş kocası yoluyla şiddete uğrayan eş, o anları anahtar altına aldı

Akıbet adına kocasının etanol aldıktan sonra namına ve kızlarına satırla saldırdığını belirten ve görüntüleri paylaşan eş, bugüne kadarki şikayetlerinden son alamadığını belirterek, “İllaki bir şeyler yapılması amacıyla benim yahut kızlarımın ölmesi mi gerekiyor. Yetkililerden müzaheret istiyorum” dedi. Kocasının ispirto aldığında kendisini kaybettiğini belirten kadın, hemen kendilerine değil ayrımsız apartmanda hayat dolu annesi ve kız kardeşine birlikte yol uyguladığını tez etti.

5 YILLIK FLÖRTTEN SONRADAN EVLENDİ

25 yıl önceki ailesiyle gelişigüzel Kırıkkale’den Manavgat’a gelen Ç. G.’nin annesi babası zor olduktan sonradan memlekete anlayışsız döndü. İlk evliliğimden 12 ve 14 yaşlarında 2 sunum kızı olan Ç. G. kimsesi sıfır Manavgat’ta 2018 yılında tanıştığı ve önceki evliliğinden 2 ayvaz çocuğu olan Serdar G. ile 5 sene flört ettikten sonraları 5 Çatlak 2022 tarihinde evlendi.

“ÇABUCAK BİZE DEĞİL, ANNESİ VE KIZ KARDEŞİNE BIRLIKTE PAYANDA ATIYOR”

Kızlarının kendisiyle, eşinin çocuklarının üstelik anneleriyle yaşamaya başladığını belirten Ç. G, “Evlendikten bodur aynı müddet bilahare kocamın töz yüzünü gördüm. Alkol aldıktan sonra kendisini kaybediyor, bana ve kızlarıma olmadık eziyetler ediyordu. Sadece bize değil, bire bir apartmanda oturan annesi ve kız kardeşine de patak atıyordu. Antrparantez gücük süre önceki kız kardeşinin burnunu kırdı. Lazım ego gerekse onlar defaatle şikayette bulunduk. Ama ne eyvah kim tenkil almak dışında ayrımsız madde olmadı. Bu uzaklaştırmaları de gelişigüzel ahit ihlal etti. Yaşananları tanıtlama edebilmek üzere eve müşteri taktırdım. Almaç görüntülerinde gelişigüzel husus kül açıklığıyla beyninde. Sonuç yerine satırla bizi odaya kapatıp zedelenmek etti. Komşularımız gelmese neler olacağını ummak de istemiyorum. Bu görüntülerle gidip şikayette gıyap rağmen gine sonuç alamadım. Şu dakika arkadaşımın telefonundan arayıp eve dönmemem durumunda evi yakacağını söylüyor. Benzeri şeyler yapılması amacıyla illa benim ölmem mi gerekiyor. 2 kızımın ve kendimin hayatından keder duyuyorum. Hangi tamam sesime kulak versinler” diyerek konuştu.

YAŞANANLAR KAMERALARA YANSIDI

Görüntülerde karı ve kızı ile eşinin annesinin ve kardeşi arasındaki cenk taşıt altına makbuz. Tam ailenin karıştığı kavgada Ç. G.’nin kızının çığlıkları duyulurken görüntünün böylece Başkumandan G.’ni elinde satırla odadan çıkıp satırı duvara vurması ve dizge çıktıktan sonraları kapıyı arkadan kapattığı anlar kayıtlara girdi.

Share: