Yeni yılın sunma enteresan görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu el telefonu kamerasında

Yıpranmamış yılın yer enteresan görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu el telefonu kamerasında

Buldukları sıpalarla ana yol turu fail kafadar arkadaşların görüntüleri yüzlerde gülümseme oluşturdu

BAYBURT – Bayburt’ta soğuk havaya aldırış etmeden sıpalarla şehir turu özne Recep Deligöz ve Ahmet Kortej isimli iki yâren gönüllerince eğlenerek, yıpranmamış yılın tadını çıkardılar.

Kafadar arkadaşların sıpalarla gezintiye çıktığını gören vatandaşlar ise o anları çökertme telefonuyla kaydettiler. Gençlerin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri iri beğeni toplarken, film sahnelerini aratmayacak o anlar ise yüzlerde gülücük oluşturdu.

Geç saatlerde işten çıkan arkadaşını serbest bırakmayarak hisse senedi çıkışı almaya giden Recep Deligöz ve Ahmet Hezel, öğretmenevi önünden geçtikleri esnada sahipsiz sıpaları gördüler. Gidecekleri yere sıpalarla gitmeye karar veren iki yoldaş, öğretmenevinden Cumhuriyet Altını Caddesi’ne sıpa üzerinde geldiler. İşi şakaya vuran gençler daha sonraları sıpa üstünde caddede dolaşma atmaya başladılar. Caddede sıpalarla dolaşan gençleri görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Oradan aracıyla güzeşte ve o anları çökertme telefonuyla kaydeden tıpkı vatandaş ise, aracından büzüktaş arkadaşlara seslenerek, “Marka olmuşsunuz yöntemince çoluk çocuk ant ediyorum. Adamsınız rüfeka. Aynı volta biz de binelim, çoluk çocuk biz birlikte ayrımsız cevelan binebilir miyiz?” dedi.

Devriye atan bekçiler, gençleri uyararak, dikkatli olmalarını söylediler. Bekçilerin sözünü dinleyen çoluk çocuk ise işten çıkan arkadaşını aldıktan sonra buldukları sıpaları, aldıkları yere bıraktılar.

Share: