Şahan Gökbakar, enerjik yayında keski kesen Kağan Bayrakçı’yı böyle ti’ye aldı

Esbak akşam Ahmet Hakan’ın Yansız Bölge programına konuk olan Hakan Bayrakçı, etkin yayında cebinden tırnak makasını çıkararak ahali tırnaklarını kesti. Çalışkan yayında olduğunu hatırlayan Bayrakçı lahzada makası elinden bıraksa bile o anlar sosyal medyada gündem oldu. Bayrakçı’nın deli dolu yayındaki o hallerine Şahan Gökbakar bile sessiz kalamadı.

HEM DİŞ FIRÇALADI HEM TIRNAK KESTİ

Gündeme dair yaptığı çevirme ve açıklamalarla sıkça adından küçümseme ettiren Şahan Gökbakar, kendisini mihman kabilinden videoya ekleyerek hem fut tırnaklarını kesti hem de dişlerini fırçaladı.

Kendine “Akif Orhan Kaypak” adını veren Gökbakar, videoyu 4,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak “Faal yayında zatî bakım. Hakan Bayrakçı keski kesiyorsa Akif Orhan Dingildek olarak altta kalamazdım” notunu ekledi.

Gökbakar’ın paylaşımına Oğuzhan Misyon, Seren Serengil, Fatih Ürek, Yeşim Salkım ve Fatma Toptaş kabilinden isimlerden gülme emojili yorum yağdı.

HAKAN BAYRAKÇI TEPKİLERDEN SONRALARI ÖZÜR DİLEDİ

SONAR Araştırı şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, misafir olduğu Nötr Havza programında Dursun Çiçek’in konuştuğu anlarda cebinden çıkardığı makasla tırnaklarını keserken görüntülendi. Bayrakçı’nın yayın sırasında yaptığı hareket özellikle sosyal medyada nazik tepki rezerv sessizliğini bozdu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bozukluk dileyen Bayrakçı, “Aktif yayından hemencecik ilk elime ve parmaklarıma bulaşan ısıdam sıvı mumun verdiği acıdan ve hususi durumdan sıyrılmak amacıyla yayında yaptığım tıpkısı müdahaleden ötürü özür diliyorum. Ancak böyle bire bir durumu vesile bilip hakaret yağdıranların de temel amacını biliyorum” ifadelerini kullandı.

Share: