Ev personeli ve öğrencilerin ördüğü eldivenler Muş’taki çocukların elini ısıtıyor

Sakarya Cahillik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Hendek Mahdut Müdürlüğünün personeli ve öğrencileri marifetiyle örülen ellik ve atkılar Muş’taki ilkokul öğrencilerine gönderildi.

Hendek Mahdut Müdürlüğü ile Muş Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğüne sınırlanmış Muş Gençlik Merkezi ortada gerçekleştirilen “Isıtan Yabancılar Projesi” faaliyete geçirildi.

Sakarya’da yurt personeli ve öğrencilerince örülen 41 atkı ve bertik özenle paketlenerek Muş Cahillik Merkezine gönderildi.

Muş Cahillik Merkezi bilgisizlik liderleri ve fahri gençleri, Sakarya’dan gelen armağan paketlerini Muş’un Hasköy ilçesine tutkun Otaç Köyü İlkokuluna giderek öğrencilere ulaştırdı.

Hediyeleri ulaştırdıkları çocukların haddinden fazla mutlu olduğunu tamlayan toyluk merkezi görevlileri, hakeza benzeri projede düzlük almaktan gelgel duyduğunu belirtti.

Manzaranın kendilerini çok etkilediğini, karye okulundaki çocukları sevindirmenin mutluluğunun tanım edilemez olduğunu nâkil görevliler, ödül paketini kayran öğrencilerin büyük aynı heyecanla paketleri açtığını, bu durumun kendilerini duygulandırdığını rapor ederek Trap Az Müdürlüğüne teşekkürname etti.

Share: