Daha Ucuz ve Endişesiz Sigara

Ocak 2019 itibariyle, sigaraya bağlı hastalıklardan ölen 1,7 milyon Amerikalı ve sigaraya bağlı bir hastalıkla yaşayan 7,5 milyon Amerikalı vardı.

Bilim adamları, bu sorunla ilgilenmek için giderek daha yenilikçi yollar üzerinde çalışıyorlar. Elektronik sigara dünyasında oldukça popüler olan yepyeni bir ürün var – elektronik sigara veya kısaca e-sigara. E-sigaralar son yirmi yıldır insanlar tarafından kullanılmaktadır, ancak sigara içenlere geleneksel sigaralara bir alternatif sunmak, aksi takdirde sigaraya harcanacak paradan tasarruf etmek gibi birçok faydası nedeniyle e-sigaralar yakın zamana kadar ana akım haline gelmemiştir. ve genel olarak insanların sağlığına ve hava kalitesine zararlı olan ikinci el dumana maruz kalmaktan kaçınmak.

Elektronik sigaranın avantajları şu şekildedir:

Tütün dumanı yaratmak yerine “temiz” bir nikotin buharı yaratmak; Mentol veya meyve aromaları gibi farklı tatlarda gelirler; Normal sigaralar gibi ikinci el duman üretmezler.

Elektronik sigaralar, hem vaping hem de sigara endüstrisindeki son trenddir. Sigara içmek veya vaping yapmak için kullanılabilirler ve bir dizi faydası vardır.

En büyük faydalarından biri, fosil yakıtlardan çok daha ucuz olan yenilenebilir enerji üretmeleridir. E-sigaralar zararlı kanserojenler yaymadığı ve katran veya tütün dumanı içermediği için sağlığımıza da daha az zararlıdır.

Elektronik sigaraların geleceği, pazara daha fazla üreticinin girmesi ve yeni özelliklerin tanıtılmasıyla umut vericidir. Bu alandaki son gelişmelerden biri, geleneksel sigaraya benzeyen ancak sıvı nikotini dumansız buhara dönüştürmek için ateş yerine ısı kullanan bir ürün olan iQOS’tur. Juul, 2015 yılında PAX Labs tarafından geliştirildi ve bugün elektronik sigara pazarındaki en popüler elektronik sigaralardan biri.

Günün en çok merak edilen konularından biri de elektronik sigaralar. Tüm dünyada hem genç sigara içenler hem de sigara içmeyenler arasında popülerlik kazanıyorlar. En yeni marka ve modeller, kullanıcıların kullanımlarını izlemelerine olanak tanıyan Bluetooth teknolojisini, şarj için bir mikro USB bağlantı noktasını ve çok çeşitli e-sigara şarj cihazlarıyla uyumlu USB 2.0 bağlantı noktalarını içerir.

Elektronik sigara kullanmanın ana avantajlarından biri, yanma olmadığı için daha güvenli olmasıdır, bu nedenle geleneksel sigaraların aksine, insan veya hayvan sağlığı tehlikeleri veya ikinci el dumana maruz kalma riski yoktur.

Bu tür avantajlarla, e-sigaralar, sigarayı bırakmak isteyen birçok kişi arasında olduğu kadar, geleneksel sigaradan daha iyi bir sigaraya geçiş yapmak isteyen, ancak herhangi bir risk faktörü içermeyen sigara içenler arasında popüler hale geldi.

IQOS terea: ECo States vs JUUL: Bu makale, bu üç elektronik sigara markasını özellikleri ve özellikleri açısından karşılaştıracaktır.

IQOS Iluma prime Elektronik sigaralar zamanla çok daha popüler hale geldi. Elektronik sigaraların en önemli avantajlarından bazıları, daha ucuz ve endişesiz olmalarıdır. Ancak popülaritenin artması nedeniyle dünya çapında elektronik sigara firmalarının sayısında da önemli bir artış olmuştur.

Bu yazıda, iQOS’u ve birçok avantajından bazılarını analiz edeceğiz. Bakacağımız ilk şey, bu çift bobinli ısıtma elemanlarının nesi bu kadar özel?

Share: