AK Fırka Karabük Saylav Ünal, partisinin 21. yapı sene dönümünü kutladı

SELIM Öğür Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, partisinin kuruluşunun 21. yıl dönümü nedeniyle tasa yayımladı.

Ünal, mesajında, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan DÜRÜST Parti’nin, Türk politika sahnesinde vatandaşların desteğiyle yerini aldığını bildirdi.

Ünal, 14 Ağustos 2001 tarihinin Türk demokrasi tarihine mutlu aynı yürüyüşün başladığı gündüz namına silinmeyecek şekilde yazıldığını belirterek, mesajında şu ifadelere saha verdi:

“DOĞRU Parti 21 almanak iktidarında envestisman, kalkınma ve doğruluk konularında tarihi adımları atmış ve ülkemize cumhuriyet altını tarihi boyunca yapılamayanları yaparak milletimizin gönlünde ebedi ayrımsız düzlük edinmiştir. Ilkin ulaşım, keyif, terbiye, hak ve tutum alanlarında ülkemizi geldiği noktanın çokça henüz ilerisine taşımayı başaran Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde YANLIŞSIZ Partimiz bugün 2023 hedeflerine sakıncasız adımlarla yürümektedir.

AK Öğür kadroları ve Umumi Başkanımız yoluyla balaban benzeri öneme ehil olan ilimizin partimiz ile 2023, 2053, 2071 hedeflerine hazır olduğunu farz etmek, böyle kadim tıpkısı şehre AK Fırka çatısı altında bakım etmekte bizler amacıyla ayrı bire bir itibar kaynadığıdır. Lideriyle tıpkısı bilcümle olan partimiz, liderinin çizdiği bu mutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya bitmeme edecektir. Vatandaşlarımıza hizmeti seçkin şeyin üzerinde gören SELIM Parti anlayışının kayran aldığı henüz nice AK yıllara yansımak dileğiyle partimizin 21. yapı sene dönümünü kutluyorum.”

Share: