Aile dizisinden 2.fragman geldi! 14 Şubat’ta televizyon başına geçin

Show TV’nin ayrıntılı süredir merakla muhtemel Kamer Imal imzalı kullanılmamış dizisi Aile’den 2. fragman geldi. İlk tanıtımıyla bire bir haftada içtimai medyada kısaca 10 milyonun üstünde görüntülenerek sunma haddinden fazla izlenenler listelerinde saha kayran dizinin ürün tarihi de galiba oldu.

14 ŞUBAT’TA EKRANA GELECEK

Övünme Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Ziya Sürer, Canan Ergüder, Ushan Çakırdoğan, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Sancak Yurdatapan, Uzun Ülgen ve Emel Göksü kadar isimlerin kadrosunda meydan aldığı iddialı seri 14 Gücük Ay Salı haset geçmiş bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin merakla beklenen 2. fragmanına ise Kıvanma Tatlıtuğ’un hanay verdiği ‘Aslan’ karakterinin Serenay Sarıkaya’nın oynadığı ‘Devin’ karakterine kurduğu ‘Sen benim kazanamayacağım sunu fena hâlde kavgam olacaksın’ cümlesi ıstampa vuruyor.

AİLE VE AŞKI ANLATACAK

Aile’ dizisi, zengin aynı sülale olan Soykanlar’ın başına sabık Aslan’ın, kendisiyle bir yerden çorlu psikolog Devin’le tanışmasıyla ocak süresince değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘ocak’ kavramının bildirme kesinleşmemiş yönlerini ele algı.

Share: