Zamanında Çukurova dizisinin oyuncusu Emel Atıcı ve kızı depremde hayatını kaybetti

Pazartesi günü form üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde bunaltıcı yıkımlara illet oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem felaketinin peşi sıra 10 ilde 3 ay süreyle OHAL car edildi. Ünlü oyuncu Emel Atıcı ile kızı Gülme Püryan Atıcı üstelik depreme Adana’de yakalandı.

KIZI VE AKTÖR HAYATINI KAYBETTİ

Ayrımsız devir ATV ekranlarında yayınlanan Zamanında Çukurova dizisinin oyuncularından Emel Atıcı ve kızı depremde hayatını kaybetti. Dizinin imal şirketi Tims&B, sosyal medya hesabından tıpkısı taziyet mesajı yayınladı. Paylaşımda “Ülkemizde yaşanan zelzele felaketinde Bir Zamanlar Çukurova dizimizin kızıl oyuncusu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı’yı kaybetmenin yoğun üzüntüsü içerisindeyim. Emel Atıcı ve canan kızına, depremde hayatını kaybeden cemi vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” denildi.

ROL ARKADAŞINDAN PAYLAŞIM GELDİ

Oyuncu Sibel Taşçıoğlu da bir dizide lüks aldığı aktör arkadaşı Emel Atıcı üzere “Sevgili arkadaşımız Emel Atıcı, Tanrı yağmur eylesin. Mekanın cennet olsun” diye üzüntüsünü dile getirdi.

PÜRYAN ATICI’NIN OKULUNDAN TAZİYE MESAJI

Beykoz Üniversitesi üstelik mezunlarından Püryan Atıcı’nın vefatının ardından yayınladığı taziye mesajında şu ifadelere meydan verdi: “Üniversitemizin 2014-2015 Sivil Çekicilik Iblağ İşletmeciliği programı mezunumuz Gülme Püryan Atıcı ile annesi Emel Atıcı’yı depremde kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Beykoz Üniversitesi ailesi adına mezunumuz canan Püryan’a ve kızıl annesine Cenabıhak’tan yağmur, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Share: