Zabıtadan Başkan Akman’a müzakere

Van’ın gestalt Tuşba Belediyesi Polis Müdürlüğü personeli, ‘Zabıta Haftası’ dolayısıyla Belediye Başkanı Salih Temiz’ı makamında musahabe etti.

Polis Teşkilatı’nın 196. Bünye Yıldönümü nedeniyle 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Polis haftası” dolayısıyla zabıtadan mesul Uray Başbuğ Yardımcısı Necati Yertürk ve birlikte bulunan vahit çalışanları Başbuğ Akman’ı makamında mülakat etti. Komutan Yardımcısı Yertürk ve beraberindeki polis memurlarını makamında akseptans fail Başbuğ Temiz, çalışanlarının haftasını kutladı. Şehremaneti çalışmalarında polis biriminin çalışkan lüks oynadığını kaydeden Komutan Bozulmamış, tahminî 2 çağ önce kurulan zabıta teşkilatının görev ve sorumlulukları açısından mefret benzeri vahit olduğunu dile getirdi. Başkan Bozulmamış, “Halkımızın çekinmezlik ve sağlık süresince yaşaması için layenkati demeden iri tıpkı özveriyle çalışan polis ekibimize teşekkürname ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Zabıta personeli ile biricik tek ilgilenen ve bir süre dostça eden Komutan Bozulmamış, polis ekibi ile yadigâr fotoğrafı çektirdi. – VAN

Share: