Yurttaş davet ediyor, Başkan Beyoğlu iştirak ediyor

Diyarbakır’birlikte, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, özel telefon hattından kendisine ulaşan vatandaşların davetini gabi çevirmeyip 46 aydır mahalle mahalle geziyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu; sabahın er saatlerinde bakım binasına gelip natamam dönem belediyenin hizmetleri ve çalışmalarıyla ilgili çalışma yaptığı, günün ikinci yarısını ise ilçenin sokaklarında vatandaşların arasında geçirdiği belirtildi.

Komutan Beyoğlu’nun ara sıra hastaların, engellilerin ve yaşlıların evlerine anbean ihtiyaçlarını karşılayarak dualarını aldığı, zaman zaman birlikte mahalle sakinleri ve esnafın taleplerini durumunda belirleme ederek analizör geliştirdiği tabir edildi.

Bu yaklaşımın vatandaşlar beyninde büyük kabul görerek takdir topladığına işaret fail Başkan Beyoğlu, vatandaşlara verdiği hususi telefon hattı üzerinden gelen murat ve davetleri uygun strateji ederek yıllardır şikayet konusu olan bürokratik vesayeti bile ortadan kaldırmış durumda olduğu bildirildi.

Halkla elan fazla kucaklaşmak için hakeza ayrımsız emek düzeni belirlediklerini anlatan Beyoğlu, “Her aktarılma onlarca ailemizden nida alıyoruz. Bu davetler bizzat bize geliyor. Hamdolsun vatandaşlarımıza bu güveni verebildik. Tığ de buna seve seve eşit veriyoruz. Haddinden Fazla vahim irade var. Sakıncasız olun antlaşma yetmiyor zaman zaman. Her şeye karşın hepsine gidiyoruz. Bu konuda arz nazik referans kaynağınız ve sabah yeli vesilemiz olan cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın esenleme ve dua ileterek bize dökme talepleri bloke etmek üzere elimizden hangi geliyorsa yapıyoruz. Bizim işimiz her kayıt ve koşulda hizmet etmek, hal üretmektir. Ara Vermek yok, son güne kadar yola bitmeme.” dedi. – DİYARBAKIR

Share: