Vali Epcim ve Başbuğ Pekmezci Bayburtspor amacıyla temaslarda bulundular

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ile Bayburt Belediye Reisi Hükmü Pekmezci, TFF 2. Ligde zor günler geçiren Bayburt Hususi İdare Sporun geleceğini planlamak üzere İstanbul’da Bayburtlu aksiyon adamlarını konuşma ettiler.

Bayburt Hususi İdare Sporun içre bulunduğu durumdan yeryüzü güdük sürede lacerem çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Komutan Pekmezci ve Vali Epcim Bayburtlu gelişim adamlarını ülfet ederek istişarelerde bulundular.

Pekmezci, 3 günce ağır ayrımsız programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin arkası sıra yaptığı açıklamada, “Valimiz Cüneyt Epcim ile bu arada 3 günlük programımızda Bayburt Hususi İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak üzere İstanbul’da mevcut gelişim adamlarımız Fuat Guguloğlu, Fuat Fettahoğlu, Nuh Münevver, Sunay Turan, Mualla Osman Ongun, Reşat Narman, Erek Bayburtlu, Dr. Hicabi Gökdereli, Mehmet Adıgüzel ve Serdar Akgün’ü görüşme ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, misafir fail bulunmaz hemşehrilerimizin seçme birine değişik misafirperverlikleri ve destekleri üzere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. – BAYBURT

Share: