TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini degaje artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 iş yerini yalınlık artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Ilkgüz’da münhal artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile iş yeri sahibi almak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara nazik okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar için genel ağ üzerinden online yerine da degaje artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay vade, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

artırma 1 Ilkgüz’bile yapılacak

Örtüsüz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Yalınlık artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası EKMEK ve T.C. Ekincilik Bankası KAZANÇ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

Satışla ilgili detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: