Tepebaşı’ndan TBMM’ye ziyaret

Tepebaşı Belediye Reisi Dt. Ahmet Ataç, deprem bölgesine desteğe giden kol ve Yer Evi kursiyerleri ile alay malay CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’dahi ülfet etti.

Tepebaşı Şehremini Ahmet Ataç, sarsıntı bölgesine giden Tepebaşı Taharri Istirdat (TAK) Ekibi, aşçı ekibi, gönüllüler ve Mekân Evlerinde depremden etkilenen vatandaşlar üzere çul çaltı kursiyerler ile birlikte Türkiye Balaban Ulus Meclisi’ni (TBMM) görüşme etti. Başkan Ataç’a ziyarette CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Işıklı Süllü üstelik haremlik etti.

TBMM ziyareti çerçevesinde evvel yerine CHP Kol Toplantısını strateji eden gök bilimi, henüz sonradan CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ile makamında ayrımsız araya geldi. Buluşmada Başbuğ Ataç, Tepebaşı Belediyesi kendisine hareket bölgesinde yapılan çalışmalar ile ilişik lokma tatlısı gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu ise zelzele bölgesinde yapılan çalışmalardan dolayı Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç’a ve personeline teşekkür etti.

Grup Başkanvekillerinden Tepebaşı’na teşekkür

Ardından yıldız bilimi, CHP Kadro Başkanvekilleri Hür Özel ve Engin Altay ile bire bir araya geldi. Kadro Başkanvekili Özgür Özel, Gaziantep İslahiye ziyaretinde Tepebaşı Belediyesi vasıtasıyla kurulan aşevini görüşme ettiğini belirterek “Yer Sarsıntısı bölgesine sunma çabuk ulaşanlardan biri da Tepebaşı Belediyesi idi. Afetin ikinci haset İslahiye’dahi derhâl ısıdam yemek dağıtımına başladınız. Hepinize emekleriniz üzere teşekkürname ederim” dedi.

Ankara ziyaretinde Komutan Ataç, CHP Kol Başkanvekilleri Özgür Hususi, Açık Deniz Altay, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nurlu Süllü, katılımcılarla ile gelişigüzel Meclis’te hatırat fotoğrafı dahi çektirdi. – ESKİŞEHİR

Share: