Tekaüt promosyonu ahzetmek amacıyla son çağ! Vatandaşlar bankalar önünde ince kuyruklar oluşturdu

Zor maaşı promosyonları üzere kampanya 10 Ilkgüz tarihinde başladı. Yemeden Içmeden kamu bankaları değil, bir zamanda özel bankalarda kampanyaya dahil edildi. Bunun üstüne bankalar arasında rekabet başladı. Promosyon ödemeleri 10 bin TL’ye kadar çıkarıldı. Kampanya için ayrılan müddet ise zaman sona eriyor.

KAMPANYA İŞLEMLERİNİ SERENCAM GÜNE BIRAKANLAR UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU

Diğer yandan kampanyaya müteveccih işlemlerini tamamlamayan ve akibet güne bırakan vatandaşlar banka şubelerinin uğrunda etrafli kuyruklara hastalık oldu. Sivas’ta emekli maaşını apayrı bankaya taşıyarak promosyonundan intikal etmek üzere akibet haset bekleyen vatandaşlar kükremek yarattı.

Sivas’ta bankaların verdiği mahiye promosyonlarından takip etmek için serencam haset bekleyenler prosedür yaptırabilmek için günün önceki saatlerinden itibaren banka şubelerine atak etti. 50 kilometre uzaklıkta olan köyden gelen Abdurrahman çırağ, “Ego Yakupoğlan köyünden geldim. Henüz yıpranmamış geldim fire saat olmadı. Pöçük tafsilatli 2 saat kadar beklerim belki. 50 kilometre yoldan geldim. 7 bin teklik teşvik alacağım sanırım” şeklinde konuştu.Share: