Son an haberi | Trafik kazaları yürekleri ağza getirdi…Kontrolden sâdır otomobil taklalar atarak refüje uçtu

Gidiş Geliş kazaları yürekleri ağza getirdi…Kontrolden çıkan otomobil taklalar atarak refüje uçtu

Sürücü hatalarının sebep olduğu engebe kameralara yansıdı

MERSİN – Mersin’in Tarsus ilçesindeki muhtelif noktalarında meydana mevrut trafik kazaları Site Güvenlik Dümen Sistemi kameraları yoluyla görüntülendi. Alelhusus ötede atiklik ve abdestbozan ihlali fail araçların ilçe anları, yürekleri ağza getirdi.

Ötede cevvaliyet, gaflet, alkollü açacak istimal, çırağ ihlali gibi nedenlerden etraf cemi Türkiye’birlikte olduğu kabilinden Mersin’üstelik dahi sene süresince bir nice kaymakamlık meydana geliyor. İstatistiklere bakarak 2021 yılında Mersin’dahi 5 bin 752 kaza meydana gelirken, bunların 4 bin 632’si maddesel hasarlı olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz yıl kentte meydana gelen kazalarda 40 birey hayatını kaybederken, 7 bin 829 emanet kilolu veya belli belirsiz şekilde yaralandı.

Bu kazaların bazıları ise KGYS kameralarına yansıdı. Çılgın cevvaliyet, dalgınlık ve kaide ihlallerinin hastalık olduğu kazalarda ölüm ve yaralanmayla sonuçlanan bir nice olay yaşandı. Tarsus ilçesinin farklı yerlerinde fon kaydeden KGYS kameralarına yansıyan görüntülerde imdi sürücü hataları ön plana bundan sonra. Özellikle kandil ihlali eden sürücülerin kat açtığı belalar ise yürekleri ağza getirdi. Görüntülere yansıyan kazaların iri bölümü yaralanma ya da maddesel hasarla sonuçlandı.

Emniyet yetkilileri, alelhusus şehir içinde sürücülerin sivri çabukluk yapmamalarını, mum ihlali ile çökertme telefonuyla konuşmamaları ve kesinlikle itimat kemeri takmalarını istedi.

Share: