Serencam zaman haberleri! Ambulansı kaçıran şahıs adli arama neredeyse azade bırakıldı

Nevşehir’de içerisinde rahatsız ve sağlık personeli bulunan ambulansı kaçıran ve 3 araca çarparak kaza özne koca, adli arama üzere azade bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre, geçkin tün saatlerinde meydana mevrut olayda; Gülşehir’den Nevşehir Heybet Hastanesi Evgin Servisine sökel getiren ambulans, içerisindeki hastayı uğratmak için Nevşehir Ululuk Hastanesi acil servisine yanaştı. Eksiksiz bu sırada ambulansa binen Mustafa S. ambulansı içerisindeki hasta ve benzeri afiyet personeli ile kaçırdı. Ambulansı kaçıran Mustafa S. 2000 Evler Mahallesi darülfünun kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen 3 araca üstelik çarparak için devam etti. Durumun bildirilmesi üstüne polis ekipleri ambulansı izleme etmeye başladı. Ambulansı kaçıran Mustafa S., yağız yolları kavşağından dönerek, kere hizmet tesislerine büyüklüğünde kaçtı. Kaçırılan ambulans burada konteynere çarparak durdu. Olay yerine haddinden fazla sayıda polis ve afiyet ekibi sevk edildi. Ambulansta mevcut züğürt olay namına gelen apayrı aynı ambulansla yine Heybet Hastanesine götürüldü.

Polis yoluyla gözaltına alınan Mustafa S., işlemlerin tamamlanmasının arkası sıra çıkarıldığı mahkemece adli kontrol gibi başıboş bırakıldı. Mustafa Ş., mahkemece otama yolmak üzere Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

Öte yandan kaçırılan ambulans, trafikte seyir halindeyken tıpkı aksiyon yerinin asayiş kamerasına takıldı. – NEVŞEHİR

Share: