Selin Ciğerci, Merve Boluğur’un Düğününe Sevgilisiyle Geldi!

Gökhan Lamba tarafından aldatıldığı iddia edilen Selin Ciğerci, özel hayatıyla gündemden düşmüyor.

Ciğerci, Merve Boluğur ve Kişi Aydın’ın düğününe ayvaz arkadaşıyla katıldı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Selin Ciğerci ve bakir sevgilisinin Merve Boluğur’un düğününde halk ele olması ilgi çekti.

Selin Sakatatçı, özel hayatıyla ilişik soruları karşılıksız bıraktı.

“ARKADAŞIM EVET DA TANIMAYA ÇALIŞIYORUM”

Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde “Hayatında biri var mı?” sorusuna “Yok aşkım amma biri ile yemekte orada burada fotoğraf görürseniz bilin ki arkadaşım evet birlikte tanımaya çalışıyorum” yanıtını vermişti.

SELİN CİĞERCİ İLE GÖKHAN ÇIRA SEBEP BOŞANMIŞTI?

Selin Ciğerci, 2019 yılında evlendiği Gökhan Lamba’dan Ilkgüz 2021’de boşandı.

Gökhan Çıra eşinden isteyerek boşandığını söyleyerek “Bozukluk boşandınız?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Istekle boşandık. Tığ sonsuz hisse senedi, eş seçme yerde beraberiz. Ekstrem hasetlik girdi işin içine. Içten ayrıldık. Ben başlarda o sonlarda çokça kıskançtı. Düşman değiliz. İşte konuşuyoruz. Bakir olduğu üzere çokça el değil amma ileride tahakküm cins. Boşanınca annem beni eve almadı. Yazgı. Belki yeniden evleniriz. Rastgele şeyin hayırlısı.”

Selin Ciğerci ile Gökhan Lamba geçtiğimiz aylarda ilişkilerine bir felek daha verdiğini duyurmuştu. Ancak ikili 2022’de ikinci el boşandı.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Selin Sakatatçı Lamba (d. 4 Nisan 1984), Türk İnternet ünlüsü, hanende ve aksiyon insanı. Ciğerci, 2017’lerin ortalarından bu yana popüler müzik alanında çalışmaktadır.

Selin Ciğerci, İstanbul’da 1984 yılında muhafazakar benzeri ailede doğdu. Konyalı tıpkısı babaya ve Kastamonulu bir anneye cemaat Ciğerci’nin ailesi ilkin kısır olmakla birlikte, babasının benzeri amade giyim firmasının sahibi olması ile maddi açıdan art seviyelere çıktılar. Ciğerci, “Okan Ünsal” eğreti ismini kullanarak Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştır.

Kendine ilgili “Selin Beauty” adında benzeri kozmetik iz markası bulunmaktadır.

SELİN CİĞERCİ HUSUSI HAYATI

Sakatatçı, 28 Teşrinievvel 2019 yılında topçu Gökhan Çıra ile evlendi. Sakatatçı’nin nikah şahitliğini mail arkadaşı olan Ilgi Akalın yaptı. Sakatatçı, tıpkı transseksüeldir. Sakatatçı, 10 Ilkgüz 2021 tarihinde Gökhan Lamba ile aralarında muhtelif düşünüm ayrılıkları olduğu gerekçesiyle anlaşmalı namına boşanmıştır.

5 Karı 2022’de sâdır haberlerde Selin Sakatatçı ile Gökhan Lamba’nın barıştığı bildirildi.Koşa, yeniden 16 Mayıs 2022 tarihinde evlendi. Çift, yaz aylarında aynı kere elan boşandı.

Share: