SELIM Parti Konya Mebus Orhan Erdem Akşehir’de vatandaşlarla görüştü

SELIM Tümen Konya Saylav Orhan Fazilet ve Akşehir Belediye Reisi Salih Akkaya, Yaylabelen, Üçhüyük, Ortaca, Yeşilköy ve Reis mahallelerinde vatandaşla ahbapça etti.

Mahalle ziyaretleri öncesi Fazilet ve Akkaya, ilçede göreve başlayan Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel’i ve Akşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Soner Kahraman’ı makamlarında görüşme etti.

Daha sonra vatandaşla görüşen Fazilet, vatandaşa rastgele ant hizmet etmek için çalıştıklarını belirterek, “Hayatiyetli bir liderimiz var. Dünya şu anda bütün beraber ayrımsız krizden geçiyor. Ben bütün şunu diyorum, cebimizden kâh sene az buçuk gelirimiz eksilir, gâh sene artar. Yetişkin olan fehamet. İki yıl pandemiden geçtik. 2 ay 3 kamer hastanelerde yatan kardeşlerimiz oldu, rahmetli olanlar oldu. Mehabet benzeri lira, ayrımsız kuruş almadı. Vaktiyle Nasreddin Caddesi’nde doktor tabelasından geçilmezdi. Birisi hastalansa, kanser olsa, bütün varlığını, evini, tarlasını satar hastalığına yetiştiremezdi.” dedi.

Akşehir Belediye Reisi Salih Akkaya da vatandaşın talepleri dinlemeye geldiklerini anlatım ederek, her devir vatandaşa en dolgunca hizmeti verebilmek üzere çalışmaları muttasıl adına sürdüreceklerini kaydetti.

Share: