Seçimlere az beş altı kaldığında DOĞRU Parti’den ciddi girişim! 5 ülke başkanı değiştirildi

11 ilde katabolizma yaratan depremlerin ardından tamam gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın deprem bölgesinden ayrılması ve şehirlerin enkaz yığınına dönmesi intihabat amacıyla ayrımsız istifham işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Reisicumhur Erdoğan ise söylentilere sonuç noktayı koyarak geçtiğimiz çağ yaptığı açıklamada, “Şunu gani bilin ki bu millet, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Asla bu tuhaf cılız bitli atanlara da prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle takip edilirken YANLIŞSIZ Tümen’de beş ilin devlet başkanı değiştirildi. DÜRÜST Tümen’de Balkı, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van diyar başkanlıklarına tayin yapıldı. Yanlişsiz Parti Kurum Başkanlığı içtimai iletişim araçları hesabından yapılan açıklamada, Cumhur Reisi ve DÜRÜST Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Balkı İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Arslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev eden çarkıt iklim başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili mücahede ve gayretleri zımnında teşekkür edildi, yıpranmamış mülk başkanlarına dahi başarılar dilendi.

Share: