Sağlık Turizm Fuarı, Antalya’da yapılacak

Özel Hastaneler ve Keyif Kuruluşları Derneği (OHSAD) eliyle düzenlenen Keyif Turizm Fuarı (Trust Antalya Hospital Exhibition), 19-20 Karı 2023’te Antalya’birlikte gerçekleştirilecek.

Fuar organizasyonunu yapan firmanın Komutan Müdürü Selda Kuzu, yaptığı açıklamada, Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde yapılacak fuara, Rusya, Mutedil Asya, Arap ve Avrupa ülkelerinden yaklaşık 300 kişinin katılacağını belirtti.

Esenlik ve iyileştiren turizm sektörlerindeki yapıt ve hizmetleri ecnebi alıcılarla buluşturmak ve bu süreçleri kurumsallaştırmak önünde olduklarını nâkil Kuzu, “Fuarda, yabancı alıcılarla prestijli hastaneler, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ilk teşrin merkezleri, aşırı oteller, beğenilen merkezleri, teşhis merkezleri, laboratuvarlar, termal turizm merkezleri ve keyif turizmi firmaları arasında yüz yüze görüşmeler yapılacak.” ifadesini kullandı.

Fuarda katılımcıların, kurumlarını tanıtma fırsatı bularak, ince vadeli işbirlikleri ihdas imkanına ehil olacaklarını aktaran Kuzu, keyif turizminin elan da gelişmesine yardım sağlayacaklarını bildirdi.

Kuzu, tıbbi hizmetler ve keyif teknolojileri, dümen ve eğitim hizmetleri rica fail yabancı hastane yatırımcılarını dahi esenlik kuruluşlarının temsilcileriyle buluşturarak hisse senedi olanakları oluşturmayı istediklerini belirtti.

Share: