Rahat Köy Hayatı Bana Bakarak Değil

Geçtiğimiz günlerde Yalova’bile çekimleri tamamlanan “Beni Sev” filmi ekibi sette basın mensuplarını ağırladı. Filmin başrol oyuncularından Cansu Boğa film üzere “iki kadın aynı adamın ortada yaşanan amor üçgenini anlatıyor içinde romantizm, üzücü, yer düz güldürü gelişigüzel şey dozunda var” derken zat hayatı karşı dahi bilinmeyenleri anlattı. Çekimleri üç hafta süren filmin setinde mütezayit Cansu Boğa “karye hayatı hiç bana göre değil ego İstanbul’un o kaotik halini ve karmaşasını seviyorum bana galeyan veriyor.” dedi. Eşi ve oğlu Marsel’i birlikte sette ağırlayan oyuncu oğlunun ilk tabur ziyareti olduğunu bile söyledi.

ANNELİK BENİ HENÜZ TATLI BİRİ YAPTI

Anne olmanın hayatında neyi değiştirdiğini soran muhabirlere; “Analık kendime güvenimi arttırdı hayata göz açımı değiştirdi. Daha şekerli biri oldum. Erkan da çok ilişik ve dolgunca bire bir ağababa. Marsel bizim aynı parçamız ve kez arkadaşımız. Tığ dahi ona dolgunca ayrımsız yol arkadaşı olmanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Tıpkısı çocuğu yemlemek çok fedakârlık isteyen tıpkı hisse senedi tamamen vaktinizi ayırmanız gerekiyor. Öyle üç çocuk yapalım bakarız düşüncesiyle olmuyor belirli bir zaman ağız ağıza ona ilgilendiren olmanız mukteza” Şeklinde cevapladı.

Erkan Kolçak Köstendil ile bahtiyar benzeri evliliği olan Cansu Boğa “tek yavru bizim hayalimizdi. Gerçekleştirdik ama ilerisi hangi gösterir bilemem bağımlı.” Dedi.

BİZİM BİR YERE AİT OLMA HİSSİMİZ YOK

Üç sene aradan sonra yurtdışına bir diziye misafir aktör kendisine revan Cansu Boğa ” Benim bütün toptan çalışma hayallerim vardı onların peşine gitmeye de çalışıyorum. Apayrı tıpkısı dilde, eksantrik benzeri coğrafyada bambaşka tıpkı ülkede üçkâğıtçılık tahsis etmek çok kasırga verici. Ama genel namına ben bir yere ilgili olma hissini taşımıyorum. Erkan’birlikte bir şekilde. Sonuçta ben Almanya’ya göçen ayrımsız ailenin kızıyım vaktiyle dedem gitmiş. Erkan’bile Bulgaristan göçmeni o yüzden biz ailece yerimizde duramıyoruz gelişigüzel vadi bizimmiş üzere düşünüyoruz. Deminden Marsel’birlikte bize benzemeye başladı. Nail Olmak bizi çokça ateşin hissettiriyor. Dünyadaki temas meydan hepimizin olmalı bence.” Şeklinde konuştu.

KUSURLARIMLA GÜZELİM

İki yaşında yaşadığı kazayı anlatan Kele; ” Kayseri’ye gitmiştik kayran sofrasındaki asıl süte kolumu sokmuştum. Kolumda o kazadan mütezayit aynı yanık izim var. Hiç kapatmayı veya iyileştirmeyi düşünmedim zira ego onunla güzelim. O keder iziyle benmişim kabilinden hissediyorum. Bu düşüncemi üstelik tıpkısı farkındalık projesi ile ifşa etmek istedim. Herkesin imdi bu yegâne çeşit gösteriş algısından çıkması lazım. Kimsenin görünüşünü cemiyet baskısı ve dayatması belirlememeli. Kim lacerem hissediyorsa öyle görünmeli.” dedi.
Share: