Nihat Hatipoğlu, Amaç Yıldırım’ın sözünü kestiği iddialarına mesafe getirdi

ATV, FOX, Geçek D, Sınır 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV8’in depremzedelere yardım üzere düzenlediği kuma yayında program moderatörlerinden biri olan Nihat Hatipoğlu, telefonla arkalama toplayan oyuncu Maksat Sebep’ın sözünü kestiği iddialarıyla ilgilendiren tıpkısı izah yaptı.

Programda Yıldırım, kendisine alay hakkı verildiğinde “Zaman müzaheret toplayacağız, toplamaya üstelik devam ediyoruz. En ferah yaptığımız şeylerden tıpkı tanesi bizim bu. Zira Türk milleti adına genimizde vardır bu doğrusu. Amma sunu bol yaptığımız, bir iki evvel birlikte söyledim ben bunu, başka aynı şeyi birlikte belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“UNUTMAYALIM” DEDİ, SÖZÜ KESİLDİ

Sözlerine bitmeme eden Sebep, “Unutmayalım. Affetmek da bizim yaptığımız şeylerden ayrımsız tanesi” dedikten sonraları Nihat Hatipoğlu “Teşekkür ederiz, teşekkür ederiz” diye sözü apayrı birisine verdi.

“KASTİ BİR MADDE KATIYEN OLANAKSIZ”

Toplumsal medyada nazik aksiseda uyandıran bu anlar için “Nihat Hatipoğlu, Misyon Saika’ın sözünü kesti” şeklinde yorumlar yapıldı. Konuyla ilişik sosyal medya hesabından tıpkı paylaşım yapan adlı tanrı bilimci, “Programda bağış toplarken stüdyoda bire bir anda aniden aşkın misafir telefonda olduğu amacıyla Misyon Yıldırım kardeşimin sesini duymadım. Duysaydım böyle tıpkı ses akçakesme problemi olmazdı. Bilerek bire bir husus asla olanaksiz” dedi.

İşte Hatipoğlu’nun o paylaşımı;

Share: