Milletvekilli adaylığına hazırlanan SELIM Öğür İl Başkanı Mehmet Ellibeş’ten veda

Milletvekilli adaylığına hazırlanan SELIM Tümen İl Başkanı Mehmet Ellibeş’ten veda

Ellibeş: “Yer boğuk dönemlerde de halkın içre olduk zira bu partiyi kuran milletin kendisiydi”

“Zaman itibariyle mülk başkanlığı görevimden affımı bildirme ve talep ediyorum”

KOCAELİ – DÜRÜST Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 2023 seçimlerinde milletvekili aday adayı başlamak amacıyla görevinden affını kâm ettiğini açıkladı. Ellibeş, “Umumi merkezimizin tensipleriyle bugün itibariyle ülke başkanlığı görevimden affımı yeryüzü ve talep ediyorum” dedi.

DOĞRU Tümen Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 2023 seçimlerinde milletvekili aday adayı koyulmak için görevinden affını irade ettiğini açıkladı. Zaman AK Tümen İl Binası’nda umumi heyet ile benzeri araya mevrut Ellibeş, yönetimine veda etti. Ellibeş’in istifasıyla alay malay İl Başkanvekili olarak Delicesine Talus görevlendirildi. Mehmet Ellibeş’e konuşmasının peşi sıra namına çiçek arz edildi.

“Bildirme sıkıntılı dönemlerde üstelik halkın zarfında olduk çünkü bu partiyi kuran milletin kendisiydi”

Veda konuşmasında arz boğunuk dönemlerde üstelik halktan on paralık kopmadıklarının altını çizen Mehmet Ellibeş, “Sayın Cumhurbaşkanımız, reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 24 Mayıs 2019 tarihinde Kocaeli üzere tıpkı teşkilatın yükü omuzlarımıza teslim edildi. Teşkilatımızın seçkin kademesindeki mensuplarıyla senkronize tıpkısı şekilde Kocaeli’deki görevimizi göre ika gayretinde olduk. Görev yaptığımız sürenin koskocaman aynı kısmı pandemiyle çakıştı. Tığ de pandemi sürecini Kocaeli’dahi yaşadık hep beraber. Ancak çokça şükür Kocaeli teşkilatları değme zamanki üzere, pandemi şartlarında dahi olsa görevini aksatmadı. Esasen ihtiyaç sahiplerimizin, esnafımızın yanı sıra olduk. Sunu boğuk dönemlerde üstelik halkın zarfında olduk zira bu partiyi kuran milletin kendisiydi. Zaman da baktığımızda Kocaeli’de gene arz hararetli fırka konumundayız. Sayın Cumhurbaşkanımıza olan bindi eskisinden üstelik henüz güçlü bire bir şekilde bitmeme ediyor. İnşallah 14 Mayıs’ta yapılması hedeflenen seçimlerden üstelik önceki 15 senede olduğu kabilinden, Türkiye ortalamasının minimal 3 yahut 5 intaç üzerinde ayrımsız destekle Kocaeli halkının sandığa yansıyacak olan iradesi DÜRÜST Fırka, Topluluk ittifakı ve Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Partimizin kurulduğu günden bugüne büyüklüğünde Kocaeli teşkilatları Türkiye’ye bilcümle yaşıt olmuş, bütün evvel sıralarda ergin. Bu yüzden işimiz haddinden fazla zordu, çıta çok yüksekti. Bizden geçmiş politik büyüklerimizin ortaya koyduğu başarım bizim açımızdan de çok tahakküm aynı performanstı. Umumi merkezimizin tensipleriyle zaman itibariyle toprak başkanlığı görevimden affımı arz ve istek ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share: