Milletvekili Kılavuz Kaptan ve MYK üyelerinden Komutan Pekmezci’ye müzakere

Ayrımsız paradigma programa akmak için Bayburt’a gelen Milliyetsever Cereyan Partisi Mersin Ağacı Mebus Olcay Yordam Belediye Reisi Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.

Saylav Öncül’a ziyarette Ulusalcı Debi Partisi MYK Üyeleri İdris Münevver, Akif Hilaf ile Yüksel Kaleci, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Etçi, MHP Form İlçe Başkanı Aşure Ayı Baykal, Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Havari, Türkiye Amme-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Aktif ve MHP’li yöneticiler haremlik etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ülker Türkmenli ve Şehremaneti Meclis Üyelerinin da amade bulunduğu ziyarette Başkan Pekmezci, Saylav Öncü ve beraberindeki heyeti Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu mutluluğu belirterek, Bayburt’un tarihi, kültürü ve Türk Dünyasındaki konumu hakkında hikmet verdi ve Bayburt Belediyesi marifetiyle yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler üzerine misafirlerini bilgilendirdi.

Milletvekili Rehber ise Sıra ve Firez Şehri, Ağababa Korkut diyarı Bayburt’ta bulunmaktan yağlık mutluluk ve onur duyduklarını dile getirdi. Başkan Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde mevcut Öncül Bayburt’un milli ve manevi değerlerine sınırlı, Türk milletinin kül değerlerinin mayalandığı aynı site olduğunu anlatım etti.

Konuşmaların ardından Şehremini Pekmezci, Saylav Kılavuz Gemisi ve Ulusçu Akım Partisi MYK Üyelerine musahabe anısına türlü hediyeler takdim etti.

Ziyaret andaç fotoğrafı çekilmesinin peşi sıra sona erdi. – BAYBURT

Share: