Mersin Ağacı Valisi Ulu Hamza Pehlivan’dan yeni sene mesajı

Mersin Ağacı Ilbay Ulu Hamza Pehlivan, yeni sene zımnında kanı yayımladı.

Pehlivan, mesajında, hayata ve insana dair kip çokça gelişmelerin yaşandığı tıpkısı yılı elan geride bıraktıklarını belirtti.

Kentteki yatırımların 2022’üstelik dahi sürdüğünü aktaran Pehlivan, “Elden Akdeniz’in değil, ülkemizin inci ve avangart şehri Mersin Ağacı’imizde, devletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanı’mızın himayelerinde, bütün bakanlıklarımızın envestisman programları çerçevesinde sağlamış olduğu desteklerle 2022’da de çokça sayıda amme yatırımı hayata geçirildi. Temas alanda etraflıca kamu hizmetleri aktif bir şekilde insanlarımıza ulaştırıldı.” değerlendirmesinde bulundu.

Güreşçi, 2023’ü yeni düş, misyon ve beklentilerle karşıladıklarını rapor etti.

Yeni yılda de vatandaşların yaşam standartlarını, yaşayış ve refahını arttırmaya yönelik hizmetlerin devam edeceğini tamlayan Pehlivan, şunları kaydetti:

“Bu yolda amme kurumları yerine toplumumuzun ilişik bilcümle kesimleriyle bildirişim ve danışma halinde gönül ve muadele süresince çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle, saygıdeğer Mersinli hemşehrilerimizin ve eren milletimizin yıpranmamış yılını tebrik kartı ediyor, Cumhuriyetimizin 100. yapılış yıl dönümüne istikbal eden 2023 yılının ilimiz, ülkemiz ve milletimiz amacıyla yaşayış, sağlık, faydalı ve iyiliklerle yoğun aynı sene olmasını arzu ediyorum.”

Share: