Manisa’da müteselsil kaymakamlık: 2’si yavru 8 yanık

Manisa’nın Salihli ilçesinde 3 makine ve 1 kamyonun karıştığı zincirleme kazada 2’si çocuk bütün 8 sevimli yaralandı.

Kaza; İzmir- Ankara karayolu Durasıllı Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Salihli yönünden Kula yönüne gitmekte olan Cahit G. (73) yönetimindeki 41 BS 801 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu, aynı istikamete gitmekte olan Sami S. (23) irsal ve idaresindeki 45 SC 0299 plakalı otomobile arkadan çarparak geçmiş alın şeride geçti, ardından İzmir istikametine gitmekte olan Suat M.’nin (29) kullandığı 34 ALT 810 plakalı miftah ile yeniden tıpkısı yönden gelen Ayvaz S. (34) yönetimindeki 45 H 9526 plakalı kamyona çarptı. Çevredekilerin ihbarı üstüne ilçe adına sağlık, polis güçleri ve itfaiye ekipleri atıf edildi.

8 güç ölümden döndü

Kamyon sürücüsünün dağ almadan atlattığı kazada, makine sürücüleri Suat M., Sami, Salcı ve Cahit G. ile araçlarda palyatif konumunda mevcut Ümmühan K. (23), Eş M. (50), Zeynep M. (2), Yusuf Saki M. (5), Burçin M. (31) yaralandı. Yaralılar, fenomen yerindeki geçmiş müdahalenin arkası sıra Salihli Mehabet Hastanesi ile ilçedeki hususi hastanelere kaldırılıp, otama altına alındı.

Yaralıların tedavilerinin bitmeme ettiği öğrenilirken, ilçe ile ilgilendiren düzentileme başlatıldı.

Öte yandan kaymakamlık sonrası İzmir istikameti trafiğe kapanırken, araçların kaldırılmasının ardından nöbet yeniden trafiğe açıldı. – MANİSA

Share: