Manavgatlı Dünya Şampiyonu Raftingcilerden Muhittin Böcek’e Müzakere

Yozgat Çekerek’te 1’incisi yapılan Rafting Türkiye Grand Prix U19 Umumi Klasmanda dünya birincisi olan Beşkonak Tabiat Sporları Kulübü sporcuları, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ülfet etti. Komutan Böcü, zihayat raftingcileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ekipman, gereç ve muvasala desteği sağladığı sporcular başarılarıyla adından alay ettirmeye devam ediyor. Geçen yıl Ayder Yaylası’nda yapılan rafting yarışmalarında bir numara olan Beşkonak Huy Sporları Kulübü, bu sene de Yozgat Çekerek’te dünya birinciliği elde etti.

“SPORUN SEÇME ALANINA DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

11 ülkeden 48 takımın vadi aldığı Yozgat Çekerek’te düzenlenen Uluslararası Rafting Türkiye Grand Prix’inde dünya şampiyonu olan Gökhan Gündüz, Mevlüt Seren, Ahmet Can Halis ve Yuşa Güneş’i makamında ağırlayan Büyükşehir Şehremini Muhittin Haşere, taze sporcuları kutladı. Başbuğ Haşere, “Geleceğimizin teminatı gençlerimize seçkin alanda, seçme yerde koruyucu olmaya devam edeceğiz. Antalya Büyükşehir Belediyesi kendisine başarılarını dünyaya duyuran, ödül almış sporcularımıza geçkin olduğu kabilinden zaman birlikte ferda dahi destek olmaya bitmeme edeceğiz. Sporun seçme alanında desteklerimiz bitmeme edecek” dedi.

Genç raftingciler de takımlarına verdiği bindi üzere Başkan Muhittin Böcü’e teşekkür etti. Başbuğ Böcek, sporcuları kutlayarak bilek saati ve muhtelif hediyeler takdim etti.Share: