Kuşadası Belediyesi, Kere Çalışmalarına Ivinti Verdi

Kuşadası Belediyesi, şehir genelinde yürüttüğü sefer imal, hizmet ve tamirat çalışmalarını sürdürüyor. Bir Nice mahallede senkronik yerine eskiyen yolları yenileyen Marifet İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilişkin kurumlarca altyapıları yenilenen noktalarda da kilit parke zemin ve asfaltlama çalışması yapıyor.

Kentin ayrımlı mahallelerinde altyapı ve üstyapı yenileme çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediyesi, belirlenen program dahilinde  nöbet imal işlerine devam ediyor. Bu kapsamda ekipler eliyle Murat Sitesi’ne kilit parke döşeniyor. Sabık hafta Kirazlı Mahallesi’nde bulunan Erdoğan Sitayişkâr Engelliler Köyü’nün önündeki nöbet ile Uydukent’te kestirmece 16 bin metrekarelik alanda yüzeysel kaplama çalışması özne ekipler, 3 bin metrekare ısıdam asfalt dökülecek Meni-Kent Ortaokulu ile Terme ve Yürekten sitelerinin bulunduğu bölgedeki çalışmaları bile sürdürüyor.

Ekipler ayrıca vatandaşlardan marifetiyle Güvercin Masaya zoraki talepler üzerine programa alınan yerlerde de bakım çalışmaları yapıyor. Bu kapsamda ekipler, Hacıfeyzullah, İkiçeşmelik, Cumhuriyet Altını, Kadınlar Denizi ve Davutlar mahallelerinde ASKİ, ENERYA, AYDEM ve Türk Telekom’un çalışmalarından kaynaklı bozulmalar zımnında asfalt metres, yaya kaldırımı, kilit parke ve bordür taşı tamirat çalışmaları gerçekleştirdi.

Share: