Kraliçe Er, Taha Duymaz’la yazışmalarını paylaştı! Mesajdaki bire bir detay yürek burktu

Kahramanmaraş merkezli meydana mevrut 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 14. güne girildi. Asrın felaketi 10 ilde şişman yıkıma nöbet açtı. Depremin bildirme çokça etkilediği yerlerden olan Hatay’bile ise ölüm haberleri peş peşe geldi.

ACI VUKUF GELDİ

Çektiği aşındırmak videolarıyla maruf Hatay’bile hayat dolu fenomen Taha Duymaz ve kardeşi bile enkaz altında kaldı. Günlerdir tıpkı mucizenin beklendiği 19 yaşındaki Duymaz ve kardeşinden geçmiş dönme zehir vukuf geldi. 12 gündür çökme altında olan Taha Duymaz’ın kız kardeşinin cansız bedenine ulaşıldı.

“NE KADAR PIR YÜREKLİ BİR ÇOCUKMUŞ”

Taha Duymaz’ın vefatının ardından Instagram üzerinden kendisine attığı mesajları paylaşan Kraliçe Er duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Taha’nın “Bacı seni çok seviyorum. Bari yanıt versen” mesajına “Canım selamlar” diyerek eşit verdiği ekran görüntüsünü paylaştı. Er “Hangi kadar güzelce babayiğit tıpkı çocukmuş. Mekanın cennet olsun, yattığın düzlük incitmesin ablacım” notunu düştü.

BİR AYRINTI CANEVI BURKTU

Er’in paylaştığı ikinci karede ise Taha Duymaz’ın “Evimiz yıkılmadan evvel o kadar izlerdim kim tamam dahi kahvaltı saatinde ablam” sözleri Er da dahil okuyanların yüreğini burktu.

Share: