Komutan Yücel’den ulaşım sektörünün temsilcilerine mülakat

Alanya Belediye Reisi Yokluk Hedef Yücel, erişim sektörünün temsilcileri ve göçüm esnaflarıyla ayrımsız araya geldi.

Alanya Şehremini Ihtiyaç Gaye Yücel, vatandaşların konforlu ve sakıncasız erişim ağlarına sahip olması adına şehrin ciharıyek yanını hamam asfaltla buluştururken göçüm, minibüs ve dolmuş üzere bakım sağlayıcılarla dahi görüşmeler yaparak, vatandaşların taleplerini kısım temsilcilerine aktarıyor. Bu çerçevede güne ilk adına göçüm esnafıyla aynı araya gelerek başlayan Başkan Yücel, Damlataş Alanya Taksi Durağı şoförleri ile kahvaltıda buluştu. Sektörün sorunlarını ve taksi esnafının taleplerini dinleyen Komutan Yücel, vatandaşların beklentilerini paylaştı.

Başbuğ Yücel’den şöförler ve minibüsçüler odalarına mülakat

Daha sonrasında ise Alanya Şoförler, Nakliyeciler ve Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Mehabetli Akkaya’ya ziyarette kâin Başkan Yücel, hem geçtiğimiz hafta gerçekleşen Kooperatif seçimlerinden etraf Akkaya’yı tebrik kartı etti hem üstelik vatandaşların taksi esnaflarından taleplerini bakış yönetimine iletti. Akkaya, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Başbuğ Yücel’e teşekkür etti.

“İşbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz”

Alanya Şoförler, Nakliyeciler ve Taksiciler Esnaf Odası’nın arkası sıra Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nı müzakere fail Komutan Yücel, Dide Başkanı Kâmil Özkan ve yönetimi ile konuşma gerçekleştirdi. Vatandaşların arzu ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde kâin Başkan Yücel ve Başkan Özkan, artağan aynı derinti gerçekleştirdiklerini belirterek vatandaşlara henüz ferah hizmeti sunabilmek adına düğme işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirttiler. Komutan Yücel da vatandaşlardan mevrut talepleri muhataplarına ilettiklerini belirterek sorunların çözümü için elinden gelenin arz iyisini yapacağını söyledi. Başbuğ Gösterişli Özkan dahi Alanya Şehremini Fakirlik Misyon Yücel’e çözüm önerileri ve yaklaşımından çevre teşekkür etti. – ANTALYA

Share: