Kılıçdaroğlu: Tanıdıkça Birbirimizi Seveceğiz. Türkiye’de Siyasetin Etkisi Azalacak, Kutuplaşma Bitecek. İnsanlarımız Barışacak, Türkiye Barışacak

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun’bile kendisini çaya davet eden ve kurulduğu günden beri AKP’ye organ olduğunu söyleyen İsmet Vazıh’la yaptığı sohbetten kesitler içeren tıpkı video paylaştı ve “Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’da siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısı için gittiği Giresun’da öz daveti konusunda evine konuk olduğu İsmet Aydınlık’la yaptığı sohbetten kesitler içeren bir videoyu içtimai iletişim araçları hesabında paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’da siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak.”

Videoda İsmet Aydın, Kılıçdaroğlu’na, “Kurulduğu günden bu yana ben SELIM Parti’ye üyeyim. Bazen şeyleri yaşadıkça, gördükçe inanın sizi sevmeye başladım” dedi. Kılıçdaroğlu ise “Türkiye düzelebilir, huzura kavuşabilir. Türkiye ensesi kalın benzeri devlet, imkanları çok olan ayrımsız mutluluk amma paranın ongun bir yere harcanması geçişsiz. İyi tıpkı yere harcanmazsa olmaz. Bu, aynı siyasal yeğleme” diyerek konuştu.

Görgülü de “Tanrı üzere, geldiniz, beni görüşme ettiniz, ne büyüklüğünde mutlu oldum. Ne kadar moralim bozuktu Başkan’ım, maneviyat oldu, Allah bin el razı olsun. Teessürat herkeste olduğu kadar bizde bile var. Sıkıntılarımız haddinden fazla büyük. Ben samimiyetten yanayım. Buraya, evime geldiniz, beni tanıdınız, bildiniz, gördünüz; Cenabıhak bin el razı olsun. Anlı Şanlı geldiniz, zevk geldiniz” karşılığını verdi.Share: