Karabük’ten bodur gücük

Karabük Üniversitesi Eflani Patika Erdemli Okulu’nu yeğleme eden öğrencilerin tahaffuz, ulaşım ve güvenlik konuları Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

Eflani Kaymakamı Büşra Gün ile Toyluk ve Spor İl Müdürü Ateşli Güven’den mektepli sayıları karşı hikmet kayran Vali Gürel, darülfünun açılmadan geçmiş lüzumlu çalışmaların tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu.

Toplantıya, Eflani Belediye Başbuğ Vekili Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Ongun Aydın, ilçe protokolü ile muhtarlar katıldı.

Vali Gürel’den Eflani’de esnaf ziyareti

Ilbay Fuat Gürel, Eflani Kaymakamı Büşra Çağ, Eflani Belediye Komutan Vekili Erdal Karaman, İl Genel Sedir Üyesi Ongun Aydınlık ve kaymakamlık tören düzeni üyeleri ile Eflani ilçesinde ruh gösteren esnafları aksiyon yerlerinde ülfet ederek berceste işler dileklerinde bulundu.

Barış Aka Parkı’nda ağırlama edilen çayı içerek vatandaşlarla benzeri süre dostça eden Gürel, parkta karşılaştığı tıpkı çocuğa oyuncak verdi.

Ilbay Gürel, Bedesten hisse senedi hanında faaliyet gösteren esnafları konuşma etti

Vali Fuat Gürel, Bedesten iş hanı öz ocağında değişik iş kollarında vatandaşlara hizmet veren esnaflarla aynı araya gelerek arzu ve sorunlarını dinledi, elan bilahare esnafları iş yerlerinde konuşma ederek körpe, mübarek ve çoğalan vergi temennisinde bulundu.

Ziyaretlerde Gürel’e, Tecim İl Müdürü Ferudun Karataş, İŞKUR İl Müdürü Mustafa Çalış, SGK İl Müdürü İsmail Saika, İl Ekincilik ve Orman Müdürü Ağırbaşlı Ayvalık, İl Defterdarı Koşuk Kaya, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Etkili, BAKKA Karabük Koordinatörü Sakin Ermiş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Saika ve yönetim kurulu üyeleri haremlik etti.

Saylav Sıra, Yenice ilçesini müzakere etti

DOĞRU Parti Karabük Saylav Niyazi Gündüz, Yenice ilçesine ziyarette bulundu.

“Karşı Karşıya 100 Çevrim” programı kapsamında Şeker Hastalığı Kanyonu’na giden Çağ, vatandaşlarla benzeri araya geldi.

Vatandaşların talep ve beklentilerini değerlendiren Devir, “İlçemizde geçtiğimiz aylarda meydana mevrut dominant felaketinin yaralarını sarmaya bitmeme ediyoruz.” dedi.

Share: