Karabük’e 1 milyon 187 bin teklik esenlik ödeneği aktarıldı

AK Fırka Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Zaman, afiyet alanında düşmek için Karabük’e 1 milyon 187 bin 820 teklik yanıt aktarılmasını sağladıklarını bildirdi.

Ünal ve Güneş’in yaptığı eş mukayyet açıklamada, Karabük’ün keyif alanındaki beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından izleme ettiklerini, çözümü noktasında konuşma ve görüşmeleri hassasiyetle gerçekleştirdiklerini belirtildi.

Açıklamada, “Ülkemizde sağlık alanında yaşanan büyük saldırı ve gelişmeler, ilimizde dahi çokça müspet tıpkısı şekilde bitmeme etmektedir. Karabük’ümüze 1 milyon 187 bin 820 teklik sağlık ödeneği tahsis edilmiştir. Dinamik benzeri keyif altyapısının hem toplumsal hem de ferdî anlamda ihtiyaç duyduğumuz sunu anne mebde olduğunun bilinci ile debi ederek, keyif alanındaki ilgilendiren yatırım ve ödeneklerin ilimize kazandırmanın ve keyif altyapımızı güçlendirmenin gayreti ve mücadelesi süresince çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aktarılan bu karşılık sebebiyle ilimizin afiyet alanındaki ihtiyaçlarının ivedi ve önem sunu eden konuları nazik ölçüde bertaraf olacaktır. Karabük’ümüze kırnak olmasını diliyoruz.”

Açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Keyif Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür edildi.

Share: