Kağan Keleş: Anlaştığımız oyuncular var

Bitexen Giresunspor Ustalık Direktörü Kağan Keleş, “Alıntı için süremiz var. Anlaştığımız oyuncular var. Onlar geldikten bilahare mütenavip oyuncularımız ve takım kalitemiz biraz henüz mebzul olacak” diye konuştu.

Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde Konyaspor’un 1-0 kazandığı maçın peşi sıra konuşan Giresunspor Beceri Direktörü Hakan Keleş, aşınmış oldukları için ümitsiz olduklarını söyledi.

Oyun kendisine kimi zaman mebzul şeyler yaptıklarını amma kabul etmek yerine rakibin henüz iyi oynadığını rapor fail Keleş, “Ekip kalitesi dolgunca, alay malay oynama alışkanlığı dolgunca tıpkısı takıma cebin oynadık. Ligin bol takımlarından bire bir tanesi. Bizim kol kalitemiz bağımlı onlarla kıyas edilmez amma oyuncularım ellerinden gelen mücadeleyi yaptılar. Pozisyonlarımız üstelik var. Temizlemek istiyorduk, kaybettik. Oyun adına arada bir gür şeyler yaptık ama kullanmak adına rakibimiz kimi zaman bizden henüz ongun oynadı. Önümüzdeki haftayla bunu telafi etmek istiyoruz. Taraftarımızdan üstelik özür diliyoruz” dedi.”ANLAŞTIĞIMIZ OYUNCULAR VAR”

Nakil çalışmalarına da değinen Batur, “Önümüzdeki hafta ayın 8’ine kadar süremiz var para aktarımı amacıyla. Anlaştığımız oyuncular var. Bu pik yetiştiremedik. 3 oyuncumuzun lisansını çıkartamadık. Ayın 8’ine büyüklüğünde 3 kesim aktör elan alacağız. Onlar geldikten bilahare mütenavip oyuncularımız ve kol kalitemiz az buçuk elan gür olacak” diye niteleyerek konuştu.

Share: