İngiltere’birlikte ev fiyatları tarihi zirvesinde

FİNASGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Pandemi sonrası neredeyse yekpare dünyada yurt fiyatlarında rekor oranda artışlar yaşanırken Türkiye ve İngiltere artışta başı calip ülkeler oldu. Halifax’ın genel müdürü Russell Galley, “Bir Krallık’ta bir eş satın almanın ortalama maliyeti, sabık taban bakarak yüzdelik 1 veya 2.857 £ arttı ve deminden arka arkaya 11 aydır arttı. Yıllık tahaccüm birlikte %10,5 ile çift hanelerde kalıyor, ancak bu, yılın başından bu yana tanıdık genişlik tehlikeli nema oranı” dedi.

Brexit ve damga vergisi avantajı ve yabancıların talebiyle yaşanan karşılık artışının son dönmede yavaşladığı belirtiliyor. Artan getiri oranları dolayısıyla bankaların ve ev kabul etmek isteyenlerin elan temkinli olduğu vurgulanıyor.

beraber, Benham ve Reeves’in Direktörü Marc Von Grundherr, “Yıllık tahaccüm oranının koşa haneleri aşmaya bitmeme etmesi az çok tansık” yorumunu yaptı.

Marc Von Grundherr, bedel artışı yavaşlamış kadar görünse bile yapım maliyetlerindeki artım ve nema oranlarının elan üstelik yükseleceği beklentisinin yanı sıra düşük basamak stokunun orta vadede yükselişi destekleyecek gelişmeler olduğunu belirtiyor.

İngiltere’bile 10 Müslüman’dan 7’si gelişim yerinde İslamofobiye maruz kalıyor

İngiltere’bile haftada 4 zaman himmet denemesi!

İngiltere’üstelik 2 milyon yaşama ayrıntılı sürekli Kovid’den muzdarip

İngiltere Başbakanı Jonhson’a müteveccih çekilme baskısı artıyor

İngiltere çakılı coin’lere el atacak

İngiltere’de iş dünyasının ekonomiye güveni arttı

Share: