İller Bankası’ndan Altınova temasları

İller Bankası Bursa Toprak Müdürlüğü görevine başlayan Kükremek İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini müzakere ederek türlü temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Toprak Müdürlüğü görevine başlayan Kükremek İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini görüşme ederek türlü temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Toprak Müdürlü Yoğunluk İnan yanı sıra Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu ile birlikte Altınova İlçesini ülfet ederek değişik temaslarda bulundu. İlk kendisine Altınova şehremini Dr. Dayanıklı Oral’ı makamında ülfet fail Mıntıka Müdürü İnan ve Subaşıoğlu, ilçede yapılan çalışmalar için düşünce alışverişinde bulundu.

Hersek Lagününü gezdiler

Ardında ilçeyi gezerek Altınova karşı hikmet kayran İller Bankası Bursa Nahiye Müdürlü Çokluk İnan yanında Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, Hersek Lagününü bile konuşma etti.

Bölgenin arz cesim sulak alanı olan Hersek Lagün, 152 hektarlık yüzeyi ve çevresindeki arazilerle 200 hektar alanda vadi düz Altınova Belediyesi Doğa Eğitim Bilimi Merkezi ve Boş Kuş Gözlem Kulesi ile Tıbbi Aromatik Nebatat Bahçesini gezen misafirler Hersek Lagününe hayran kaldılar.

Altınova Belediyesi Çevre Mühendisi Çağrı Gürol ve Belediyesi Natür Eğitim Bilimi Merkezi ve Peyda Kuş Müşahede Kulesi görevlisi Muhammet Said Özkan yoluyla mıntıka için vukuf alan İller Bankası Bursa Kesim Müdürlü Derya İnan ile Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, program böylece Natür ve Hayvanları Esirgeme Gönüllüleri Sözleşmesini bile içeren Türkiye’nin evvel ve biricik Altınova Belediyesi Tabiat Pasaportunu alarak sevinçli bire bir dönüş geçirdiler. – YALOVA

Share: