Hazırlık maçında ülfet kazandı

Zaman hazırlıklarını mecmu hızıyla sürdüren Uray Kütahyaspor, Afjet Afyonspor ile Dumlupınar Stadyumu’nda tedbir maçında karşılaştı, karşılaşma 1-1 sona erdi. Maç sonrasında Belediye Kütahyaspor, Afjet Afyonspor kulüp yönetimi ve sporcuları ile kontak ve beraberlik yemeği aynı araya geldi.

Uray Kütahyaspor’un cömert takımı Afjet Afyonspor, tedarik maçı üzere Kütahya’ya geldi. Dumlupınar Stadyumunda oynanan karşılaşma 1-1 sona ererken, karşılaşmayı Afyon Belediye Reisi Mehmet Yiğit, Kütahya Uray Başkan Vekili Abdullah Damcı, Kütahya Belediye Komutan Yardımcıları Ömer Köse, Murat Cılız, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı ve Afjet Afyonspor Pakt Başkanı Süleyman Karakuş, Uray Kütahyaspor Pakt Başkanı Erdoğan Çolak, SELIM Tümen Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, protokol üyeleri ve Uray Kütahyaspor taraftarları izledi.

Centilmenlik zarfında güzeşte maç sonrası değme iki mızıka oyuncuları ve kulüp yöneticileri ile Şehremaneti Komutan Vekilleri hukuk yemeğinde bire bir araya geldi. Alay ortamında sabık kemirmek sonrası futbolcular toplu halde andaç fotoğrafı çektirerek, gelişigüzel iki şehrin ve takımın ahi şehirler ve takımlar olduklarını benzeri misil elan car ettiler.

Kulüp yöneticileri Kütahya’da olmaktan bahtiyar olduklarını rapor ederek, Şehremaneti Kütahyaspor’a eskimemiş sezonda başarılar dilediler. – KÜTAHYA

Share: