Haluk Uzun, içtimai medyada vasıtasız ele dolaşan fotoğrafla ait açıklama yaptı

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Uzun, toplumsal iletişim araçları hesabından özen calip benzeri paylaşımda bulundu.

“ŞEYTANIN BILDIRME TEMSİLCİLERİ”

Periyot içerisinde birçok hesaptan paylaşılan fotoğraf karesiyle ilişkin izah eden ünlü hanende, “Geçen aktarılma diyerek servis ettikleri ışık 2018 yılında aynı hayırseverin takipçilerimi 1 dolaşma attırdığı eğlenceli benzeri twitten alınmadır. Şeytanın sunu temsilcileri bile bile algıya başladılar. Saatlerdir paylaşılıyormuş. Öyle Twitter’a girip gördüm” ifadelerine meydan verdi.

İşte Haluk Uzun’in o paylaşımı;

BAHÇELİ ANIF ÇIKMIŞTI

Önceki dönme fırka grubunda yaptığı konuşmada Ahbap ve Babala TV’yi anif sözlerle eleştiren MHP Umumi Başkanı Oran Bahçeli, ” Hatay’ın Antakya ilçesinde baraj patladığını kanıt yazar, kurmaca yalanı sosyal medyadan servis ederek, korkuya, paniğe ve fert kayıplarına sebep olanlar facia bölgesinde neyin peşindedir. Devletin yapamadığı, yatıştıramadığı ve yetişemediği hangi vardır bile Ahbapçılar ve Babalacılar ihtiyar kabilinden kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında bundan sonra düzlük almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine, toplumsal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne ahit anlayacaklardır” ifadelerine kayran vermişti.

HALUK LEVENT YANIT VERMİŞTİ

Haluk Uzun ise Bahçeli’nin sözlerine cevaben şu paylaşımı yapmıştı: “Elan mazi MHP milletvekilleri oba kentimizi ziyarete gelmişti. Sayın Cesamet Bahçelinin danışmanlarının kendisini yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Ego her dolaşma devletin kurumları ile çalışıyor ve bunu yazıyorum. Doğrusu kurumlar arası işbirliği olmadan sükse imkânsız.”

Share: