Haluk Levent’ten kendisini erek düzlük Bahir Akkaya’ya acı keman sözler: 5 milyonluk sav açacağım

Deniz Akkaya, Kahramanmaraş’ta meydana mevrut depremlerin ardından bölgelere anbean kurucusu olduğu Ahbap derneği ile yardımlar özne Haluk Levent karşı keder zemberek meşruhat yaptı. Akkaya’nın suçlamalarına Haluk Uzun’ten karşılık gecikmedi.

“DOLANDIRDIĞIN İNSANLAR YAYINA ÇIKMAK İÇİN BEKLİYOR”

Deniz Akkaya, günlerdir hareket bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Haluk Uzun’i kasıt alarak “Duruşsuzluk böyle tıpkı husus. Saklayacak şeyi sıfır insan üzere yalçın dur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak amacıyla bekliyor. Birkaç kaldı hazırlan” dedi.

“BU İNSANA MAL TESLİM FAIL İNSANLAR CAHİLDİR”

Levent’in Sezgin Baran Korkmaz ile bir fotoğrafını yayınlayan Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele tıpkısı insana mülk doğrulama eden insanlar cahildir! Bu benzeri hususi tayyare fotoğrafı değil, bu eski davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur” ifadelerini kullandı.

HALUK LEVENT’TEN TEPKİ: ŞEYTANIN KAYRAN YÜZÜNDEKİ TEMSİLCİSİ

Deniz Akkaya’nın magazin gündemine bomba kadar sakıt paylaşımlarına Twitter hesabından cevap veren Haluk Uzun ise şu ifadeleri kullandı: “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya dahi başladılar. Cenabıhak üzere vurun dahi demin yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız incitici çığlığa. Demincek ego meydanlık verdim ve karşılık yazıyorum Zamana efsus değil mi?”

“SEZGİN YAĞMUR KORKMAZ’DAN 5 AİLENİN SIKINTISINI ÇÖZMESİNİ İSTEDİM”

“Sayın Cumhurbaşkanımızla bile fotoğrafı olan Sezgin Yağmur Korkmaz’ın hep parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı istihbaratı şavalak mı? Siz biliyorsunuz da onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır ‘heyyo’ deyip menemen yapıyorum çörek yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum el birliği yerine. Aynı zaman Sezgin Yağmur aradı. ‘Şirketimizin gecesine menfaat mısın?’ dedi. ‘Kaç liralık tamam?’ dedi. Ego bile ben dünyalik almayayım sen 5 ailenin eksiksiz sıkıntılarını bağırsak dedim! Çözdü. Geçmiş olamaz demişti. Bilahare sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri bulunan ailelerin tamlık masraflarını ödedi. Ego üstelik sözümü tuttum ve konsere çıktım. Şayet kim konser faturam çıkarsa deminden basık kepaze olmaya hazırım.”

“DENİZ AKKAYA’YA 5 MİLYONLUK SORUN AÇIP DEPREMZEDELER İÇİN KULLANACAĞIM”

“İşte bunlardan kıran konseri verdim orkestra parası de almadım. Şimdi ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum üstelik olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve malumat siteleri aceleten vukuf yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma yanıt veriyorum ha bire. Yeniden ediyorum! Karalayın bağırın başkaldırı edin bühtan atın. Ahit ederim kabulüm. Ama demin değil evet deminden değil! Ve Deniz Akkaya. 5 milyonluk manevi tazminat açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise daha çok. Sonuçta elhak mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Share: