Gümrükte unutulan valizler Van’da satışa sunuldu

Havalimanı ve gümrüklerde unutulan valizler, ihaleyi kazanan firma tarafından Van’de satışa çıkarıldı.

Yurtiçi ve ensiz dışından gelen yolcuların havalimanlarında unuttuğu ürünler, tenkis usulü yöntemiyle satışa çıkarıldı. Binlerce valizin satıldığı ihaleyi kazanan Çanta İstanbul, Beşyol mevkiindeki dükkanda ürünleri satışa sundu. Konuyla ilgili açıklamada kâin Çanta İstanbul yetkilisi Dirimlik Demir, tahminî tıpkı kamer önce satışa sundukları valizlere ağırbaşlı benzeri talebin söz konusu olduğunu tabir ederek, “İlimize ve bölgemize elbette sunma iyi hizmeti sağlayabiliriz diye çabalama içerisindeydik. Yaptığımız tetkikat neticesinde gümrükte, havalimanlarında unutulan valizleri balaban zorluklarla ilimize getirdik. Bu valizleri 4’te tıpkı, 5’te ayrımsız, ara sıra 6’üstelik tıpkı fiyata satıyoruz. İlimize fena hâlde benzeri bakım sağladığımızı düşünüyorum. Müşterilerimiz kıvançlı, biz memnunuz” dedi.

Türkiye’nin her yerinden valizleri alıp, vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Çipo, “Kimi Zaman müşterilerden alıyoruz, unutulan valizler oluyor. Bu valizlerin varsa ufak tefek tamirat veya tadilatını yapıyoruz. Daha sonra bile bunu makul fiyatla vatandaşlara sunuyoruz. Şu anda fiyatlarımız birinci sınıf ürünlerde 350 TL’den başlayıp 700 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bağımlı bunların genel ağ fiyatları ise 2 bin, 3 bin TL arasında değişiyor” ifadelerini kullandı.

Alelhusus mülk dışına sâdır öğrencilerin bunaltıcı talebiyle yüz yüze kaldıklarını vurgulayan Demir, “Bu ayrımsız hizmettir. Kaliteli ürünü akla yatkın fiyata sunuyoruz. Hele öğrenci kesiminden aheste bir arzu var. Bire Bir aydır açmamıza karşın kestirmece 450 valiz satışımız oldu. Az dışına gidecek olan vatandaşlar, yer dışına çıkan öğrenciler umu gösteriyor. Yer çokta bez valizler yeğleme ediliyor. Bu insanlara verdiğimiz hizmet bizleri dahi mutlu ediyor. Herkesin gelip görmesini istiyoruz” diye konuştu.

Vatandaşlar ise kaliteyi ucuza aldıklarını belirterek, firma sahiplerine teşekkür ettiler. – VAN

Share: