Giresunspor Asbaşkanı Ayhan, hedeflerini anlattı Açıklaması

Spor Küfe Süper Ligi ekiplerinden Bitexen Giresunspor’un asbaşkanı Ercan Ayhan, ati haftalarda alacakları gani vadi sonuçları ve ortaya koyacakları güzelce ayak topu sayesinde Süper Lig’bile gürültülü getireceklerini söyledi.

Ayhan, gazetecilere yaptığı açıklamada, sezona bol başladıklarını ve geçmiş 4 haftada 6 nokta topladıklarını belirtti.

Geçen hafta Yukatel Kayserispor karşısında aşınmış olduklarını anımsatan Ayhan, bunun üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirdi.

Ayhan, Giresunspor’un bu sezon ligde henüz büyük başarılar hedeflediğini vurgulayarak şunları kaydetti:

“Giresunspor yönetim kurulu adına lige, ‘mutluluk sezonu’ parolasıyla girdik. Bu zaman bu parola ile ligde savaşım etmekteyiz. Şişman başarılar hedefliyoruz. Giresunspor, camiası, şehri, taraftarıyla, her şeyi ile ilişki, bütünlük içerisinde mutlu tıpkısı zaman kılmak istiyoruz. Süper Lig’deyiz ve bunun zevkini çıkartmak istiyoruz. Giresunspor gelecek haftalarda alacağı iyi düz sonuçları ve ortaya koyacağı domuzuna futbolla Süper Lig’de ses getirecektir.”

Alıntı çalışmalarını sürdürdüklerini anlatım fail Ayhan, birkaç güne büyüklüğünde kullanılmamış isimleri kadrolarına katacaklarına dikkati çekti.

Hedeflerinin, irtibat ve kardeşlik içerisinde uzun aynı maraton olan ligi evire çevire yerlerde tutmak olduğunun altını çizen Ayhan, “Mevsim ince benzeri maraton. Pekâlâ inişli, mezun zamanlar olacaktır. Galibiyetler de alacağız, berabere kalacağımız maçlar birlikte olacak, yenilgiler üstelik alacağız. Amma ilişki ve beraberlikle Giresunspor’a eş çıkıp, bu sezonu dahi ligde kalarak tamamlayacağız.” diye konuştu.

Ayhan, ligin 5. haftasında 3 Ilkgüz Cumartesi günü sahalarında oynayacakları Arabam.com Konyaspor maçına ilişkin birlikte şu değerlendirmede bulundu:

“Konyaspor maçı ağırlık olacak. Rakibimiz hem öz sahasında hem birlikte deplasmanda çokça gür futbol oynayabilen tıpkısı mızıka. Sabık hafta bile Fenerbahçe’yi yendiler. Buraya de haddinden fazla iddialı geleceklerdir. Bizim üzere takımın kim olduğu majör değil. Tığ sahaya çıkıp 90 zaman uğraş ederek galip gelmeyi hedefliyoruz.”

Ercan Ayhan, yeşil-beyazlı taraftarlara, Konyaspor maçında takımlarına gereken desteği vermeleri çağrısında bulundu.

Share: