Genişlik mümasil arkadaşı depremde hayatını kaybeden Mine Tugay üzüntüsünü paylaştı: Gittiğine sanmak istemiyorum

6 Gücük Ay’ta forma üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde pahal yıkımlara illet oldu. Cenaze için annesiyle Hatay’a revan aktör Orhan Aydın’ın kızı Eylem Şafak Münevver birlikte göçük altında kaldı. Günler sonra cansız bedeni çıkarıla Vazıh, geçtiğimiz devir serencam yolculuğuna uğurlandı. Eylem Şafak Işıklı’ın yakın arkadaşlarından aktör Mine Liva, içtimai iletişim araçları hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaştı.

“BENİ YENIDEN UMUDA ÇEKTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRNAME EDERİM ARKADAŞIM”

Instagram hesabından paylaşım fail Liva, şu ifadeleri kullandı: “Son sözlerin ‘ufak tefek yaralarım var amma iyiyim’miş Eylem. Sen buradan gidene büyüklüğünde o beş bölüm süresince bana yaşattığın imge amacıyla, tükendiğim herhangi bir anda beni gene umuda çektiğin için, bana düş alelade nedir öğrettiğin için teşekkür ederim arkadaşım. ‘Bu kadar mı çaresiziz?’ dedim günlerce gelmeyen vinç yüzünden seni çevirmek üzere etkin insanlara… ”Evet, bu büyüklüğünde çaresiziz” dediler. İnanmadım buna. Hep çığlık şeye karşın direndiğini biliyordum çünkü…”

“GİTTİĞİNE İNANMAK İSTEMİYORUM”

“Tığ yetişemedik Gösteri, biz senin kabil güzelce ruhlara, milyonlarca cana yaşamlarını veremedik. Çok öfkeliyim kız kardeşim… Seni çok özlüyorum. Gittiğine bibi aşina olmak istemiyorum… Bozukluk dilerim Eylem, kusur dilerim.” Berna Laçin, Begüm Kütük Demir, Nursel Köse, Hasibe Aziz ve Fatma Toptaş, paylaşıma değerlendirme yaparak taziye dileklerini sundu.

ORHAN AYDIN’IN ZÜRRIYET ACISI

Kızının ölümüyle yıkılan yırtıkça oyuncu Orhan Vazıh, içtimai medya hesabından yaşadığı balaban acıyı paylaşmıştı. Twitter hesabından kızının fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Kalbimde cam kırıklar var. 11 Şubat 2023…” notunu yazdı.

Share: