Gediz’de gençlik merkezi ve tenis kortu inşaatları başladı

Kütahya’nın Gediz İlçesinde Bilgisizlik Merkezi ve Kort inşaatları başladı.

Gediz Adnan Menderes Dirim Parkında inşaatına başlanan proje alanını müzakere fail Gediz Belediye Reisi Muharrem Akçadurak, yapımına başlanan Toyluk Merkezi ve Kort inşaatını musahabe ederek incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemelerde müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Başbuğ Akçadurak’a, Belediye Divan Üyesi Mehmet Demirtaş eşlik etti.

Gediz’i seçme alanda geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirdiklerini belirten Gediz Belediye Reisi Muharrem Akçadurak; “Altyapıdan üstyapıya, turizmden spora kadar her alanda yatırımlarımız kamu hızıyla bitmeme ediyor. Parçalanmamış derdimiz ve gayemiz çocuklarımıza iyice bir ati çoğaltmak. Bu çerçevede ilçemizde yaşayan gençlerimiz amacıyla erkin zamanlarını değerlendirmelerine dayanaklık etmek, gençleri içtimai, kültürel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin şahsi ve toplumsal gelişimlerine katkıda düşmek için Toyluk Merkezi ve Kort projemizi hayata geçiriyoruz. muttasıl demeden halkımıza bakım üzere çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz var, basar vatandaşımıza bildirme bol hizmeti vermektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Akçadurak; “Toyluk Merkezi ve Alan Topu Kortunun ilçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen ilkin, Cumhurbaşkanımız ve Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği güzeşte herkese şahsım ve Gediz Halkı yerine teşekkürname ediyor, şükranlarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu. – KÜTAHYA

Share: