Geçtiğimiz haftalarda Gökhan Çıra’dan ikinci kat boşanan Selin Sakatatçı eskimemiş sevgilisiyle görüntülendi

2019 yılında Gökhan Çıra ile nikah masasına oturan Selin Ciğerci, geçtiğimiz sene ilkgüz ayında ihanete uğradığını öğrenince bir tane celsede boşandı. Ayrıldıktan bodur tıpkı süre sonradan barışan koşa, gine nikah masasına oturdu fakat eylül ayında benzeri kat henüz boşandı. Geçtiğimiz günlerde hayatında kimsenin olmadığını belirten Sakatatçı, Merve Boluğur’un düğününe bakir aşkıyla katıldı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Geçtiğimiz günlerde “Şu zaman hayatımda kimesne yok. Instagram’da DM üzerinden yürüyenler oluyor ama hiç birine cevap yazmıyorum. Bunların ortada ünlüler bile var” diyen Sakatatçı, bakir bir aşka yelkenli açtı. İkili, Merve Boluğur ve Koca Aydın’ın dün akşam ezanı Sait Halim Kâmil Yalısı’nda gerçekleşen törene alay malay katıldı. Düğünden ahali ele ayrılan Sakatatçı ve esrarlı sevgilisi Magazin Basamak isimli Instagram hesabının objektifine takıldı.

4,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından düğünden paylaşımlar işleyen Ciğerci, eş arkadaşıyla ilgilendiren her paylaşım yapmadı.

GÖKHAN ÇIRA: SELİN’İ ALDATTIĞIM İÇİN BOŞANDIK

Geçtiğimiz hafta Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Fen Kulp programına konuk olan Gökhan Lamba, Selin Ciğerci’yi aldattığını itiraf etti. Selin Ciğerci ile ilk evliliğinin bitiş nedeninin hıyanet olduğunu söyleyen Gökhan Çıra, “9 sene süresince aldatmadım. Aldattığım dönem de Selin’i arayarak, ‘Seni aldattım, yarın boşanıyoruz’ dedim. Ego Selin’e hayatım boyunca tek domates dolması söylemedim. Selin’e henüz önceki, ‘Bir periyot seni aldatırsam boşanırım’ demiştim filhakika. Selin, benden böyle aynı madde beklemediği amacıyla yıkıldı. İnsanlar benim bütün yapacağımı düşünüyordu ama yapmamıştım” dedi.Share: