Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan alıntı sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 mağlup etti. Solgun-kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine de değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Buruk transferler amacıyla yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Belki 1-2 can henüz katabilirsek tabiatıyla ki rekabet kurmak istiyoruz. Sacha Boey ya üstelik şu zaman oynayan oyuncularımızdan herhangi biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk’un açıklamaları şöyle:

“YARGICI HADDINDEN FAZLA KEDER BİR KARŞILAŞMA YÖNETTİ”

“Yaşar Kemal Güzel haddinden fazla kirici tıpkısı karşilaşma yönetti. Aslında pazartesi gecesi yegâne maç. İnsanlar güzelce tıpkısı maç tutkun olmak istiyor. Benzeri posta bu büyüklüğünde haddinden fazla ara geçirilmesi ve buna müsaade verilmesi… Yargici çok keskin tıpkı karşilaşma yönetti. Bu büyüklüğünde oyunu yavaşlatma, bu kadar müsaade ita. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu çeşit maçlara çıkmayacaksınız evet üstelik atanmayacak. Bu seviyede değiller emretmek. Verilen kararlar, yanlış görürsün, sağistem, çiğlik tasarı orada bir derinti şey arıyoruz amma az buçuk maçı oynatmaya çalışsalar henüz ongun olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR DESTEK VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında külliyen bizdeydi, rakip sahada oynadık. Şaşırtı benzeri gol yedik. Arkadan golü bulduk. Gene oyuna hükmettik. Beni temel bahtiyar eden, 45. dakikada 10 gönül mütezayit takım geride küsurat dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, kalın yaptı, pozisyona girdi… Bu benim için haddinden fazla altın, çok önemli. Taraftarımız emniyetsiz tıpkı destek verdi.

“SABIK HAFTA ÇOK KEMIKSIZ POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Yeni oluşan tıpkı takım. Transferler geliyor, yemlemek istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Haddinden Fazla ağırlık tıpkısı proses takımı yapmak üzere. Sonra gelenler var. Bu bölümde 10 fakül… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 nokta en balaban hataydı. Geçen hafta haddinden fazla net pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.Share: